Як написати декларацію. Як написати Деклорація на відрахування.

Для отримання вирахувань, які надаються державним бюджетом особам, які сплачують ПДФО, складається декларація. Форма документа затверджується органами ИФНС Росії і є уніфікованою. При подачі декларації 3-ПДФО за попередній рік потрібно до 30 квітня поточного року встигнути передати в податкову службу весь пакет документів залежно від того, який вирахування ви бажаєте отримати.
Вам знадобиться
  • - програма "Декларація";
  • - довідка 2-ПДФО;
  • - паспорт;
  • - свідоцтво ІПН;
  • - бланк заяви;
  • - Податковий кодекс РФ;
  • - пакет документів залежно від виду вирахування.
Інструкція
1
Скористайтеся програмою «Декларація» для автоматичного заповнення полів документа. Скачайте її з офіційного сайту інспекції Федеральної податкової служби Росії. Встановіть програму на свій комп'ютер. Відкрийте вкладку «Завдання умов». Вкажіть тип декларації. При отриманні вирахувань він буде відповідати 3-ПДФО. Впишіть номер податкової служби за місцем вашої прописки. Напишіть ознака, статус. Якщо ви не є підприємцем, адвокатом, головою фермерського господарства, відзначте пункт «інша фізична особа». Підтвердіть ваші доходи довідкою з місця роботи, в якій відображаються суми заробітної плати за останній рік, а також розмір податку, утриманий роботодавцем. Врахуйте, що особам, які не отримують дохід, відрахування одержати не дозволено.
2
Перейдіть на вкладку «Відомості про декларанта». Напишіть ваше прізвище, ім'я, по батькові повністю. Впишіть ІПН відповідно до свідоцтва. Вкажіть свої паспортні дані, в тому числі номер, код підрозділу. Напишіть адресу вашої прописки, включаючи поштовий індекс.
3
Тепер напишіть суми вашого заробітку за попередні шість місяців. Використовуйте для цього довідку 2-ПДФО. Вказуйте номера місяців і код доходу з випливали списку.
4
Перейдіть на вкладку відрахувань. Для отримання соціального відрахування на навчання, лікування, ліки напишіть суму, витрачену вами згідно з платіжними документами. Якщо ви претендуєте на стандартний вирахування, який покладається на кожну дитину у розмірі 1400 рублів, відзначте відповідний код.
5
Якщо ви купили майно і бажаєте отримати 13% з сплаченої суми, напишіть адреса житла. Вкажіть вид власності, а також дату акту передачі і заяви про перерозподіл вирахування. Впишіть вартість квартири, будинки.
6
Роздрукуйте декларацію . Прикладіть документацію, що підтверджує зроблені витрати, а також довідку про доходи. Заповніть заяву на отримання вирахування. Передайте пакет документів до податкового органу до 30 квітня.
Податкова декларація - це документ, який відображає доходи фізичної особи. Декларація подається до податкового органу в кінці кожного року, до 30 квітня року наступного. Оформляється цей документ згідно із затвердженими ФНС спеціальним правилам.
Інструкція
1
Подайте податкову декларацію у порядку, встановленому законодавством РФ, якщо ви: - індивідуальний підприємець; - займаєтеся приватною практикою; - іноземний громадянин і працюєте за наймом на підставі патенту; - отримали дохід з проданого майна; - отримали дохід, податок з якого утримано не був.
2
Зразок складання податкової декларації ви можете взяти в ФНС, а також скачати з інтернету. Тепер, коли у вас є зразок, складіть декларацію. Заповнювати її можна кульковою або пір'яний ручкою виключно синім або чорним чорнилом. Вказуйте всі грошові значення в рублях, з округленням. Тобто, якщо показник менше 50 копійок, відкидайте їх; якщо більш, округляйте до 1 рубля.
3
Якщо потрібно внести зміни в текст податкової декларації, закресліть помилково зазначені дані ручкою, а поруч вкажіть вірні, після чого завірте виправлення своїм підписом. Коректорами та іншими подібними засобами для виправлення помилок при складанні даного документа не користуйтеся. Якщо ви заповнюєте декларацію на комп'ютері, то роздрукуйте її за допомогою принтера, після чого завірте підписом.
4
Декларацію необхідно подати до податкових органів не пізніше, передбаченого законодавством РФ терміну на паперовому носії або в електронному вигляді. І у вас не мають права її не прийняти.
5
Ви можете здати декларацію: - самі; - через уповноваженого представника; - поштою (відправлення з описом вкладення); - через телекомунікаційні канали зв'язку (цей варіант передбачає відправлення квитанції про отримання декларації податковою службою платнику податків).
6
Якщо податкова декларація відправляється в електронному вигляді, спочатку переконайтеся, що в податковому органі наявні програмно-апаратні засоби та укладіть зі спеціалізованим оператором зв'язку договір на надання відповідних послуг (послуги з обміну інформацією між податковими органами та платником податків).