Як краще виглядати на фото. не фарбувати нижні вії.

Багато людей люблять фотографуватися , от тільки результат найчастіше виявляється не той, на який вони розраховують. Доводиться робити безліч дублів, перш ніж вийде більш-менш нормальне фото. Відбувається це з кількох причин - через невміння вибрати красиву позу, невідповідного ракурсу, неправильно підібраного одягу, нещирих емоцій на обличчі і невдалого макіяжу.
Інструкція
1
Підбирайте одяг, який підкреслить всі ваші достоїнства і приховає недоліки. Не покладайтеся тільки на свій смак. Виберіть кілька костюмів і продемонструйте їх друзям і родичам. Вони підкажуть, що вам більше йде. Не надягайте чорного, фіолетового (це додасть вам кілька років), бежевого (наряд просто зіллється з тілом) і зеленого (він може надати шкірі нездоровий вигляд); намагайтеся уникати варіантів з великим малюнком.
2
Створюючи макіяж, зробіть акцент на очах. Нафарбуйте їх небагато яскравіше, ніж ви робите це в життя. Адже на фото макіяж буде виглядати трохи слабкіше. Не фарбуйте нижні вії, це може створити ефект кіл під очима. Використовуйте персикові рум'яна, це додасть вам свіжості.
3
Обов'язково використовуйте тональний крем і/або пудру, щоб приховати нерівності шкіри і прибрати жирний блиск. На губи нанесіть матову світлу помаду, а в їх центр - блиск, який додасть об'єму.
4
Фотографуйтеся, повернувшись до камери на?. Так ви будете виглядати стрункіше і подтянутее. Одну ногу трохи виставте вперед, а руки тримаєте трохи осторонь від тіла. Трохи витягніть голову, щоб уникнути навіть натяку на друге підборіддя. Дивіться трохи вище лінзи камери, щоб фото було більш природним. Використовуйте одну хитрість, до якої вдаються безліч моделей. Відверніться від камери, а по знаку фотографа різко поверніться. Таке фото вийде натуральним і природним.
5
Щоб виглядати стрункіше, ніж ви є, мало округлятимете спину і втягніть живіт. Плечі потрібно опустити вниз і трохи подати їх вперед. До таких хитрощів вдаються багато фотографів, щоб зробити моделей ідеальними.
6
Сядьте на крісло, покладіть одну ногу на іншу і схрестіть їх в кісточках. Поверніть корпус трохи вбік і вперед. Такий знімок краще робити до пояса, щоб не було видно стегон.
7
Під час зйомок згадуйте щось приємне, щоб емоції були щирими і натуральними. Будь-яке фото можна зіпсувати, якщо у вас немає настрою. Розслабтеся, щоб на обличчі не було мімічних зморшок.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете здаватися стрункішою, уникайте одягу з блискучих тканин.
Корисна порада
Під час зйомок не перебуваєте під джерелом світла. Він повинен знаходитися позаду вас.