Як нарізати апельсин. нарізка апельсинів відео.

Апельсин - це смачний екзотичний фрукт яскраво-оранжевого кольору. Без нього не обходиться жодна фруктова тарілка. Красиво порізаний апельсин буде чудовою прикрасою святкового столу.
Інструкція
1
Апельсин є м'яким цитрусовим фруктом, тому для його нарізки використовуйте тільки добре наточеними ніж. В цьому випадку продукт не втратить свою форму і сік.
2
Попередньо ретельно вимийте фрукт і обсушіть чистою паперовою серветкою, навіть якщо до столу ви його будете подавати в очищеному вигляді.
3
Наріжте апельсин на тоненькі кільця однакової товщини (приблизно 0,5 міліметра), розрізаючи його поперек. Робіть це акуратними рухами від плодоніжки до паралельного краю. За бажанням, кожен кружечок розріжте навпіл. Їжте апельсин, тримаючи півколо пальцями, звільняючи дольки від шкірки.
4
Поріжте апельсин на дольки, що не зрізуючи шкірки. Для цього спочатку розділіть фрукт на дві рівні частини, потім кожну частину ще навпіл. Потім кожну четвертинку поклавши плоскою стороною вгору, наріжте на однакові часточки.
5
Подайте апельсин очищеним від шкірки і розділеним на дольки, як мандарин. Для цього обережно зніміть з нього шкірку, намагаючись не пошкодити м'якоть. Потім, щоб фрукт виглядав естетичніше, зніміть з нього білу плівку. За допомогою ножа розділіть апельсин на дольки, які теж очистіть від плівки. Укладіть шматочки на блюдо.
6
Поріжте апельсин на скибочки. Для цього наріжте спочатку його тонкими кільцями, зніміть з них шкірку і по намічених білим лініях гострим ножем відокремте маленькі трикутні скибочки. Викладіть їх на плоску тарілку, прикрасьте листочками м'яти, а в центр покладіть невелику кількість подрібненого льоду.
7
Зробіть з апельсинів красиві сонечка. Для цього наріжте фрукт на тоненькі кільця однакової товщини, не знімаючи шкірку. Зробіть вертикальний розріз м'якоті апельсина і виверніть кільце навиворіт таким чином, щоб яскрава шкірка виявилася в середині, а м'якоть цитруса - по краях. Викладіть апельсинові сонечка на широке плоске блюдо.
З дитинства всім знайомі апельсини вже не вважаються екзотичним фруктом на святковому столі, проте без них не обходиться жодна фруктова тарілка. Прикрасьте фруктове частування красиво нарізаними яскравими апельсиновими часточками!
Інструкція
1
Апельсин - м'який цитрусовий фрукт. Щоб він не втратив свою форму і сік, для нарізки використовуйте тільки гострий ніж.
2
Добре промийте апельсин, навіть якщо ви не збираєтеся подавати його на стіл разом з шкіркою.
3
Наріжте апельсин кільцями, розрізаючи його поперек. Рухайтеся від плодоніжки до паралельного краю. Намагайтеся робити розрізи на рівній відстані, тоді кільця будуть рівними і акуратними. Якщо ви хочете зробити більше порцій з одного апельсина, розділіть готові дольки навпіл. Їжте фрукт, розтягуючи півколо пальцями, звільняючи дольки.
4
Наріжте апельсин часточками, зберігаючи шкірку до якості основи. Спочатку розділіть помаранчевий фрукт навпіл. Покладіть половинку апельсина плоскою стороною вгору і починайте відрізати рівномірні дольки з одного краю.
5
Апельсин можна подавати очищеними часточками, як мандарин. Для цього акуратно очистіть фрукт від шкірки, не пошкоджуючи м'якоть. Пальцями очистіть апельсин від білої плівки: так фрукт виглядатиме естетичніше. Розгляньте очищений апельсин і визначте, як розташовані його часточки. Допомагаючи собі ножем, розламуйте фрукт на часточки. Очистіть їх від плівки.
6
Здивуйте гостей маленькими апельсиновими скибочками. Наріжте апельсин кільцями. Кінчиком гострого ножа відріжте шкірку від кілець, очищаючи їх і від плівки. З очищеного кільця по намічених білим лініях відрізуйте маленькі трикутні скибочки, також очищаючи їх периметр від плівки. Викладіть часточки на тарілку, прикрасивши їх листочками м'яти або мигдальною стружкою. В центр покладіть трохи колотого льоду.
7
Прикрасьте стіл апельсиновими сонечками. Наріжте фрукт кільцями, зберігаючи цілої шкірку. Проведіть вертикальний розріз м'якоті апельсина і виверніть кільце навиворіт. Так в середині виявиться яскрава шкірка, а по краях - сонячні промінчики з м'якоті цитруса.
Зверніть увагу
Отже, перш за все ретельно помийте апельсини, так як шкірка буде стикатися з келихами і інгредієнтами напоїв. 1. Найпростіше прикраса - нарізати апельсин часточками у вигляді півмісяця. Візьміть апельсин, поріжте його кружками, кожен шматок ще навпіл, в середині такого півмісяця зробіть невеликий надріз, за допомогою якого ви будете кріпити апельсинові скибочки на кромці келиха.
Корисна порада
Перед тим як нарізати апельсин, його потрібно ретельно помити і обсушити. Є чимало варіантів того, як красиво нарізати апельсин. Утворені круглі часточки можна розрізати на дві частини, виклавши їх віялом на плоску тарілку. Для того щоб порізати апельсин на дольки, не знявши шкірку, потрібно розділити його на дві частини порівну. Викласти половинку зрізом вгору і нарізати на однакові сегменти.