Як краще вивчати мову.

Знання іноземної мови може придатися вам у багатьох сферах життя. Можливо, ви збираєтеся переїхати в іншу країну, вступити до університету, або його вимагають при влаштуванні на роботу вашої мрії. Якщо ви прийняли рішення вивчити нову іноземну мову, слід вибрати спосіб, який оптимально підійде вам.
Вам знадобиться
  • - підручники;
  • - аудіоуроки;
  • - книги, журнали і музика іноземною мовою;
  • - skype.
Інструкція
1
Вивчення будь мови починається зі знайомства з алфавітом, запам'ятовування вимови звуків, граматичної будови. На початковому етапі вам слід запастися підручниками і аудіоурокамі і регулярно займатися. Поки ви не засвоїте основи мови , ви не зможете просуватися далі. Також можна записатися на курси для початківців, де досвідчений педагог допоможе вам впоратися з підступними звуками і наголосами. Адже якщо ви спочатку звикнете неправильно говорити, виправити вимову потім буде дуже складно.
2
Найшвидше вивчити мову можна в його мовному середовищі. Якщо час і фінанси дозволяють вам, вирушайте в країну, де говорять на вибраному вами говіркою. Залиште книги, написані російськими авторами, і вітчизняну музику вдома. З першого дня після вашого приїзду починайте дивитися, слухати і читати все закордонне. Заговорюйте з людьми на вулицях. Не бійтеся, якщо спочатку у вас буде погано виходити, ви дуже швидко опануєте мовою в таких умовах.
3
Якщо у вас немає можливості виїхати, створіть іноземну мовну середу у себе вдома. Купуйте кілька книг, газет і журналів в оригіналі, скачайте фільми, запишіть музику. І щовечора занурюйтесь в поки ще незнайому вам мовне середовище. Звичайно, ефект наступить не так швидко, як у випадку переїзду в іншу країну, проте незабаром ви помітите, як збільшився ваш словниковий запас.
4
Інтернет об'єднує людей з різних куточків планети. Знайдіть собі друга по листуванню, що володіє мовою, який ви вивчаєте. Ви можете відкрито зізнатися йому, що ви хотіли б з його допомогою поліпшити свої пізнання. А якщо ви знаєте мову досить добре, можете схитрувати. Перевірте, як довго ваш новий знайомий буде вважати вас своїм співвітчизником. Якщо він не здогадається протягом тижня, ви по праву можете пишатися собою.