Як можна повернути куплений товар. Як дізнатися права споживача.

Відповідно до закону про захист прав споживачів і Цивільному кодексу РФ, товар неналежної якості або з дефектами, виявленими після покупки, можна повернути продавцеві. Якщо вас з якихось причин не влаштовує те, що ви придбали, зверніться до продавця і вимагайте заміни або повернення грошових коштів.
Вам знадобиться
  • - повідомлення;
  • - акт незалежної експертизи;
  • - заяву до суду.
Інструкція
1
Щоб повернути товар продавцеві, складіть письмове повідомлення. Вкажіть причину, по якій ви хочете зробити обмін або отримати назад виплачені кошти.
2
Ви маєте право повернути продавцеві не тільки несправний або дефектний товар , але і абсолютно якісну річ, якщо ви порахуєте, що вона вам не потрібна чи не підійшла за кольором, розміром або іншим параметрам. Зробити це можна протягом 14 днів з моменту покупки (стаття № 502 ГК РФ, стаття № 25 закону № 2300-1). Продавець зобов'язаний повернути вам гроші протягом трьох робочих днів з моменту вашого звернення.
3
Якщо придбаний товар несправний або має якісь дефекти, продавець за свій рахунок зобов'язаний провести експертизу і з'ясувати причину несправності або дефектів. Якщо продавець стверджує, що поломка або несправність сталася з вашої вини, а з вини постачальника, продавця або виробника, ви вправі звернутися до незалежних експертів і провести експертизу за свій рахунок.
4
При зверненні до продавця вам буде потрібно мати упаковку, в якій ви отримали товар зі складу та касовий або товар но-касовий чек. Якщо упаковки у вас вже немає, це не є приводом відмовляти вам в отриманні якісного товар а, повернення грошових коштів або в обміні.
5
Незалежні експерти складуть акт перевірки товар а й винесуть вердикт про причину несправності, якщо ви хочете обміняти товар , дефекти якого не помітили при покупці.
6
Продавець має право запропонувати вам відремонтувати товар . На весь час ремонту вам зобов'язані надати аналогічну продукцію, щоб ви могли використовувати її за прямим призначенням.
7
При вашому незгоду проводити ремонт і при відмові продавця повернути вам кошти, відразу поміняти на аналогічний справний товар або на більш дорогу вдосконалену модель, зверніться із заявою до арбітражного суду. Всі спірні питання між продавцем і покупцем вирішуються виключно в судовому порядку.
8
До суду уявіть позовну заяву, акт незалежної експертизи, ксерокопію вашого повідомлення та письмову відповідь від продавця. На підставі судової постанови продавця зобов'яжуть повернути вам кошти і виплатити неустойку у розмірі 1/300 від вартості товар а за кожен прострочений день з дня подачі повідомлення.
Зверніть увагу
Ознайомтеся з законом про захист прав споживачів, де більш докладно зазначений порядок обміну неякісного або непотрібного товару.
Розсіяний покупець, що втратив чек, цілком може повернути покупку назад в магазин. Наприклад, якщо річ не підійшла за розміром або просто не подобається. Головне, встигнути відмовитися від непотрібної покупки в двотижневий термін. Також бажано вивчити 25-ту статтю закону «Про захист прав споживачів». Не всі продавці охоче йдуть назустріч клієнту - часто повернути товар без чека можна, тільки проявивши наполегливість.
Інструкція
1
Вивчіть постанови Уряду РФ від 20.10.1998 №1222 та від 02.02.2002 №81. У них є перелік товарів, які з причини «не підійшли» не можна повернути назад продавцеві. У ньому 14 пунктів. Серед них і ліки, і білизна, зубні щітки, ювелірні вироби та автомобілі.
2
Якщо ваша покупка не входить до цього переліку, сміливо повертайтеся в магазин. Візьміть з собою паспорт. У законі немає пункту, що зобов'язує пред'являти цей документ продавцю. Але на практиці без паспорта не обійтися. Податкова інспекція вимагає при бухгалтерських операціях про повернення товару вказувати дані покупця.
3
Далі необхідно написати заяву про втрату чека на ім'я продавця. Після цього продавець повинен зняти касу, переглянути чекову стрічку, яка пробивалася в день вашої покупки, і з'ясувати номер вашого чека. Потім виписати вам товарний чек заднім числом. На його підставі ви будете повертати непотрібне придбання.
4
Якщо продавець запевняє, що товар куплений не в його магазині і категорично відмовляється приймати заяву, ведіть свідка. Цей варіант можливий, якщо шопінгом ви займалися в компанії приятеля. Якщо ви робили покупки на самоті, приготуйте «докази». Ними можуть стати фірмовий пакет магазину, ярлики, цінники з логотипами торгової точки.
5
У випадку, якщо слова свідка на продавця не діють, ви можете звернутися до суду. І вже ця інстанція буде оцінювати свідчення свідків і всі зібрані вами «докази».
Зверніть увагу
разонравітся товар з розпродажу також можна повернути. Таке ж правило відноситься і до речей з дисконт-центрів. Багато подібні магазини друкують прямо на чеках інформацію - що «знижений у ціні товар поверненню та обміну не підлягає». Але за законом таке попередження не має правової сили. Повернути не можна тільки товари секонд-хенд або ті, які були уцінені з причини браку.