Як написати текст по колу. Як зробити текст півколом word.

У певних ситуаціях користувачеві може знадобитися оформити текст таким чином, щоб він розташовувався по колі. У графічному і текст овом редакторах для цього необхідно використовувати призначені для цього інструменти.
Інструкція
1
Щоб написати текст по колі в додатку Microsoft Office Word, скористайтеся об'єктами WordArt. Для цього відкрийте вкладку «Вставка» і знайдіть панель інструментів «Текст». Виберіть відповідний стиль написи з кон текст ного меню, що викликається кнопкою-мініатюрою WordArt. У вікні, введіть свій текст . Завершивши введення, натисніть кнопку ОК.
2
Напис буде розміщена в документі. Виділіть її, - стане доступно кон текст ное меню «Робота з об'єктами WordArt». Переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Формат» і знайдіть блок інструментів «Стилі WordArt». Натисніть на кнопку-мініатюру «Змінити фігуру» і виберіть в кон текст ном меню групу «Траєкторія». Натисніть на значок у вигляді кола з підписом «Кільце». Ваша напис буде розміщена по колі. За необхідності відредагуйте кордону об'єкта.
3
Інший спосіб: відкрийте вкладку «Вставка» і виберіть в блоці «Ілюстрації» інструмент «Постаті». В кін текст ном меню клікніть по макету «Овал». Натисніть клавішу Shift і, утримуючи її натиснутою, створіть окружність в робочій області документа. На вкладці «Вставка» знову виберіть інструмент «Постаті» і клацніть по пункту «Напис». Задайте область для написи і введіть свій текст .
4
На вкладці «Формат» в кон текст ном меню «Засоби малювання» приведіть у відповідність зі своїми вимогами кордону і заливки для фігур, виділіть текст і натисніть на кнопку «Анімація». У випадаючому меню задайте команду «Перетворити» і властивість «Круг». Відредагуйте розмір шрифту, якщо буде потрібно, подкорректируйте контури фігури.
5
Для того щоб написати текст по колі в редакторі Adobe Photoshop, створіть напис звичайним способом, в кон текст ном меню інструменту « Текст »натисніть на кнопку-мініатюру у вигляді викривленої лінії і букви« Т ». Даний інструмент дозволяє деформувати текст . У діалоговому вікні в полі «Стиль» виберіть значення «Інший».
6
Встановіть градус вигину і застосуєте вибрані настройки. При використанні даного способу текст можна розмістити півколом. Вводите напис по частинах, щоб задати настройки спочатку для фрагмента, який буде розташований зверху, а потім - для фрагмента, розташованого знизу.
Дуже часто нам потрібно надрукувати текст не просто горизонтально або вертикально, а, наприклад, по контуру будь-якої фігури. На щастя, більшість графічних редакторів підтримують цю функцію.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop або інша програма редагування зображень з схожим функціоналом.
Інструкція
1
Скачайте програму Adobe Photoshop, найкраще останньої версії. Встановіть його на ваш комп'ютер, слідуючи вказівкам меню інсталятора. Скористайтеся пробним періодом дії або купіть ліцензію на користування програмою у виробника. Також це може бути будь-який графічний редактор, що підтримує дану функцію, схема подальших дій буде приблизно та ж сама, що й у випадку з додатком Photoshop.
2
Відкрийте встановлену програму Photoshop. Виберіть пункт «Створення нового файлу», задайте в його споконвічних параметрах назва і розмір. Також можна відкрити за допомогою того ж меню будь-який наявний у вас на комп'ютері зображення. На панелі інструментів зліва виберіть пункт «Намалювати коло».
3
Намалюйте коло потрібного вам діаметра тексту, який буде розташований по краях. Якщо ви не хочете, щоб було видно контури, зробіть окружність того ж кольору, що і фон самого зображення. Також ви можете вибрати будь-яку іншу фігуру або намалювати свою власну, по її контуру текст розташовуватиметься так само, як і у випадку та окружністю.
4
Виберіть інструмент із зображенням букви, клацніть на ньому правою кнопкою миші, виберіть горизонтальний або вертикальний текст-маску. Також може мати іншу назву в залежності від встановленої версії і наявності русифікатора. Налаштуйте параметри друку - шрифт, розмір букв, відступ, інтервал і так далі.
5
Натисніть на зображення кола, після того, як на його осі з'явиться похилий миготливий курсор, напишіть ваш текст і закріпіть шар. Майте на увазі, що не помістилися букви і слова не відображатимуться на малюнку, тому найкраще місце і шрифт розрахувати заздалегідь.
6
Збережіть зображення через меню «Файл», «Зберегти як ...». Виставите потрібні параметри якості перед закриттям.
Зверніть увагу
Adobe Photoshop є платною програмою.
Корисна порада
Користуйтеся ліцензійними версіями програмного забезпечення.