Як краще здавати кров. дієта перед здачею пролактину.

Щоб аналіз крові був найбільш достовірним, до здачі необхідно ретельно підготуватися. До кожного виду обстеження підготовка істотно розрізняється, але при цьому є одне загальне правило - аналіз крові здається рано вранці натщесерце.
Вам знадобиться
  • - напрямок.
Інструкція
1
Якщо вам призначили аналіз крові на антитіла, що виробляються імунною системою у відповідь на патологічні процеси, що протікають в організмі, протягом трьох днів дотримуйтесь дієти. Виключіть з раціону жирні, смажені, консервовані страви, алкогольні напої, лікарські препарати на спиртовій основі, дотримуйтеся режиму дня. Якщо ви систематично приймаєте лікарські препарати, наприклад, для стабілізації артеріального тиску або для зниження рівня цукру, повідомте про це лікаря.
2
При обстеженні наявності антитіл на ВІЛ, сифіліс, краснуху, гепатит, глистяні інвазії, протягом трьох днів дотримуйте виключно молочну дієту, до якої можна додати відварені овочі та круп'яні каші на воді. Після флюорографічного обстеження, при обстеженні внутрішніх органів з введенням реактивів, відкладіть здачу крові на 3 тижні.
3
Кров на обстеження рівня глюкози здавайте строго натщесерце. Виключіть навіть вживання води за три години до обстеження. Дієту дотримуйте протягом доби перед безпосередньою здачею аналізу.
4
Перед обстеженням крові на гормони щитовидної залози Т3 і Т4 препарат «L-тироксин» скасовують за два тижні до проведення аналізу, «Трийодтиронин» - за 7 днів. За добу до проведення обстеження виключіть важкі фізичні навантаження, відмовтеся від кофєїнсодержащих напоїв, алкоголю. Перед лабораторією посидьте 40 хвилин в спокійному стані, розслабтеся. Це дозволить максимально точно визначити вміст в крові Т3 і Т4 загального та вільного, ТТГ і наявність антитіл.
5
Аналіз крові на статеві гормони здається в дні, зазначені лікарем. На фолликулостимулирующий гормон жінки проходять обстеження з третього по восьмий день циклу, чоловіки - в будь-який день місяця. Якщо вам призначили обстеження крові на рівень лютеїнізуючого гормону, здавайте його з третього по восьмий або з дев'ятнадцятого по двадцять перший день циклу. Рівень пролактину обстежують в першу і в другу фазу циклу. Естрадіол перевіряють в будь-який день циклу. Прогестерон - з 19 по 21 день. Перед здачею аналізів виключіть стреси, статеві контакти, вчасно лягайте спати, не поспішайте вранці. Дослідження гормонального статусу - це найскладніший аналіз, тому для отримання достовірних результатів виконуйте всі рекомендації лікаря.