Як позбутися від волосся на верхній губі.

Іноді жінок турбує проблема так званих "вусів", а саме рослинності на верхній губі . Причин у цього не властивого, в общем-то, явища для дам може бути декілька: це і спадковість, і гормональні збої, і навіть просто етнічна схильність. Насправді ця проблема зустрічається досить часто, просто про те, що у жінки ростуть невеликі вусики, часом здогадатися складно, тому що існує безліч ефективних способів боротьби з цим явищем! Отже, як можна позбутися від волосся на верхній губі ?
Інструкція
1
Звичайно ж, якщо у вас багато інших супутніх проблем начебто підвищеної волосся атості на інших годиннику тіла, нерегулярного циклу, акне і вугрів, то вам явно варто відвідати ендокринолога і здати тести на співвідношення чоловічих і жіночих гормонів. У разі вималювалися відхилень, доктор просто пропише вам медикаментозне лікування, яке подкорректирует гормональний фон, і волосся и перестануть рости самі собою.
2
Волосся на верхній губі нізащо не можна голити - спосіб це, звичайно, найпростіший, а от наслідки можуть бути жахливими: волосся ки стануть грубими, жорсткими і навіть можуть потемніти! Рости вони до того ж будуть в кілька разів швидше.
3
А ось крем для депіляції - зовсім інша справа. Він ніби розчиняє волосся, і його дуже легко зняти спеціальною губкою або лопаткою. Варіацій кремів для депіляції в даний час величезна кількість, і ви можете знайти щось навіть для самої чутливої і сухої шкіри. Також продаються спеціальні креми для видалення волосся на обличчі, однак, якщо ви не знайдете саме такий - просто купите звичайний крем для депіляції для надчутливої шкіри, з доглядають компонентами або маслами.
4
Якщо ви не боїтеся легкого болю - то ви можете скористатися воском. Він продається як в спеціальних тонких смужках, так і в банках для самостійного розігрівання та приготування. Що зручніше - вирішувати, звичайно, вам. Готові смужки зручні тим, що кількість воску на них ідеально, а віск для самостійного приготування дозволяє вам робити смужки відповідного розміру. Віск видирає волосся и з коренем, і не ростуть вони досить тривалий час - близько декількох тижнів.
5
Щоб позбутися рослинності навека, зверніться в спеціальні салони - там для вас підберуть сеанси фото- або лазерної епіляції. Сеансів може бути декілька, в залежності від ступеня проблеми і причин появи волосся. Так, якщо причина криється в гормональному дисбалансі, волосся и можуть з'явитися знову.
Власний покрив на тілі є у кожного. Це просто невід'ємна частина людини, яка має своє призначення. Більшість жінок прагнуть всіма силами позбутися цих волосся. Особливо, якщо це стосується волосся на верхній губі .
Інструкція
1
Ви можете легко позбутися волосся на верхній губі за допомогою простого пінцета. Досить туго натягніть шкіру над губою. Затисніть один волосок пінцетом. Після цього різко потягніть. Так проробляйте з кожним волосом окремо. Цей спосіб рекомендується використовувати тим жінкам, у яких не надто рясна рослинність над губою. Основні переваги даного методу: простота, дешевизна.
2
Більш щадним способом вважається використання бритви. Видаляти волоски потрібно обережно, щоб не порізатися. Так само варто відзначити, що незважаючи на швидкість і простоту цього методу ваші вусики стануть темніше, товщі і гущі.
3
Допомогти в видалення волосся над верхньою губою може депіляційних крем. Вибирайте тільки такий засіб, яке призначене саме для особи. Використовуйте його строго відповідно до інструкції.
4
Ще одним досить ефективним способом позбавлення від небажаного волосся є використання воску. Намажте їм шкіру над верхньою губою. Тонку тканинну смужку прикладіть до воску. Притисніть так, щоб вона повністю прилипла. Потім, щоб видалити волосся, просто швидко сдерніте. Цю процедуру ви можете проводити не тільки в домашніх умовах, але і в багатьох салонах краси у професіоналів.
5
Якщо у вас є бажання і кошти, то позбутися небажаного волосся над верхньою губою, ви зможете назавжди. Для цього достатньо в спеціалізованому салоні пройти дорогу і вельми хворобливу процедуру. Зараз дуже поширеними стали такі способи як електроліз і лазерне видалення волосся. У першому випадку маленька голочка вставляється в волосяну фолікулу. Після цього по ній пускають струм. В результаті цього корінь волоса знищується. У другому випадку на волосяну фолікулу впливає лазер, завдяки цьому подальше зростання волоска зупиняється.