Як знайти обране.

Журнал «Вибране» необхідний для того, щоб не шукати ті ресурси, до яких користувач часто звертається в повсякденній роботі. Він забезпечує швидкий доступ до потрібних матеріалів. Щоб знайти «Вибране», необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
«Вибране» існує не тільки в браузерах, але і передбачено в меню будь-якої папки, що зберігається на комп'ютері. Так як рядок меню в папках присутній завжди, вам не доведеться нічого налаштовувати додатково. Відкрийте папку, виберіть в меню пункт «Вибране», якшо по ньому лівою кнопкою миші, розгорнеться контекстне меню. Щоб помістити якусь папку в список, виберіть команду «Додати в обране», якшо по ній лівою кнопкою миші. Обрана папка з'явиться в меню.
2
При роботі з інтернет-оглядачами вам, можливо, буде потрібно налаштувати відображення рядка меню або спеціальної кнопки, за допомогою якої ви будете отримувати доступ до журналу «Вибране». Для цього в Internet Explorer клікніть правою кнопкою миші по панелі, в контекстному меню виберіть один з доступних варіантів. Встановіть маркер напроти пункту «Рядок меню» - так ви зможете відкрити «Вибране» тим же способом, який описаний в першому кроці.
3
Якщо ви хочете, щоб закладки відображалися на панелі браузера, виберіть в контекстному меню пункт «Панель обраного», так само відзначивши його маркером. У вікні браузера додасться ще одна панель інструментів. Якщо вам здається, що вона займає надто багато місця, ви можете отримувати швидкий доступ до потрібних ресурсів та іншим способом. Натисніть на значок у вигляді зірочки на панелі інструментів, розгорнеться журнал. Виділіть в ньому вкладку «Вибране», щоб переглянути список що зберігаються в журналі адрес сайтів.
4
У браузері Mozilla Firefox журнал зі списком ресурсів називається «Закладки». Викликати його можна через однойменний пункт у верхньому рядку меню, налаштувавши відображення «Вибраного» на панелі інструментів або відкривши журнал «Бібліотека». Даний журнал викликається декількома способами: виберіть в рядку меню пункт «Закладки» і команду «Показати всі закладки» або натисніть клавіші Ctrl, Shift і B. Журнал буде відкритий в окремому вікні.
Квартирне питання і оренда нерухомості - проблеми, актуальні для москвичів і гостей столиці в усі часи, але сьогодні вони стоять особливо гостро. Тут важливо заручиться підтримкою професіоналів, які допоможуть зробити правильний вибір.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно розуміти, що самостійно впоратися з проблемою придбання, продажу, оренди нерухомості дуже складно. Тому простіше звернути до професіоналів. Це дозволить заощадити масу сил, часу і нервів. Сьогодні на московському ринку величезна кількість агентств нерухомості, які пропонують свої послуги. Важливо зробити вибір на користь грамотних фахівців і не потрапити в руки шахраїв.
2
При виборі помічника в такій нелегкій справі, як нерухомість, завжди постає питання: "А чи не обман це?". Особливо актуальна ця проблема в крупних містах, зокрема Москві. Це пов'язано з припливом великої кількості іногородніх громадян і навіть іноземців, яким щодня потрібно допомогу посередників. Відповідно, і несумлінних ріелторів тут набагато більше, а їхні схеми більш винахідливі. Жодне велике московське агентство не попросить вас заплатити за що-небудь заздалегідь. Якщо вам пропонують залишити якусь заставу або попередньо оплатити послуги, то це вірна ознака обману. Швидше за все, ви розлучитеся зі своїми коштами, а агентство просто випарується. Крім того, професіонали ніколи не попросять у вас оригінали документів "на руки".
3
При виборі агентства нерухомості спробуйте звернутися до знайомих, колегам, родичам, які проживають в Москві. Може, хтось із них вже стикався з подібною проблемою. А також почитайте відгуки в інтернеті. У століття "відкритості" мережі і свободи слова жертви шахраїв зазвичай повідомляють про свій сумний досвід. Але не варто беззастережно довіряти і позитивним думкам москвичів, так як вони можуть бути просто фальшивими.
4
Природно, вибір повинен лягти на велике перевірене агентство нерухомості з бездоганною репутацією. На щастя, в Москві їх предостатньо. Проте це також не дає повної гарантії, що послуги будуть надані якісно. Важливіше, ознайомитися з інформацією про фахівця, який займатиметься вашим питанням. Великий досвід і відсутність нарікань будуть вагомими аргументами.
5
У Москві дуже популярна практика приватних агентів з нерухомості. Звичайно, необхідно попередньо перевірити їх надійність, але побоюватися їх не варто. Дуже часто це професіонали високого рівня, які не захотіли більше працювати "на дядю" і вирушили на вільні хліба. Цілком можливо, що такий фахівець володіє великим досвідом, ніж штатний співробітник агентства.
6
І, нарешті, не полінуйтеся заглянути в інтернет і переглянути всі варіанти. Існує маса ресурсів, на яких складаються рейтинги столичних агентств за різними критеріями. Це можуть бути дані експертів, а також думки звичайних користувачів. І будьте обережні, адже на кону може стояти дуже багато чого.
Зверніть увагу
Не завжди низький відсоток винагороди агента повинен бути головним критерієм на користь того чи іншого агентства нерухомості. Часто саме маленької комісією і привертають довірливих громадян шахраї.