Як назвати музей.

Вибір назви для чого б то не було - дуже важлива річ. Не дарма кажуть: «Як корабель назвеш, так він і попливе». Тому до неймингу необхідно підходити дуже відповідально.
Інструкція
1
Назва музею повинно не тільки відображати суть питання, дохідливо пояснюючи людині, що саме його чекає всередині, але також залучати до себе своєю оригінальністю і милозвучністю. У той же час, не варто сильно захоплюватися, придумуючи щось вже зовсім незвичайне, бо музей все-таки є серйозним закладом, де зберігаються експонати, що представляють певну культурну цінність.
2
Отже, перше, що має вплинути на вибір назви - зібрані у вашому музеї предмети. Якщо у своїй переважній більшості - це одяг, то вибір назви слід робити виходячи з приналежності цих речей до певної історичної епохи. Наприклад, « музей історичного костюма» або « музей сучасного сукні». Такі назви будуть добре відображати специфіку питання і, напевно, привернуть свого глядача.
3
Можна піти й іншим шляхом. Якщо у вашому розпорядженні є величезний гардероб бабусиних речей, то ви навряд чи зможете залучити відвідувача таким набором експонатів. В даному випадку має працювати назву. «Бабусин скриня» чи «Старий шафа» своєю нестандартністю, цілком, можуть собою зацікавити людину.
4
Аналогічний підхід повинен бути і у всіх інших випадках. Ніхто не піде дивитися колекцію фантиків, яку ви любовно збирали в перші десять років життя, якщо на вивісці буде написано «Музей вкладишів». Проте назва «Солодке дитинство», позбавлене конкретики, звучить набагато більш привабливо.
5
Часто музеї носять ім'я якогось історичного діяча, письменника, композитора. Їх відвідуваність безпосередньо залежить від ступеня популярності цієї персони. Але що робити, якщо людина, якій ви хочете присвятити свій музей , не залишив яскравого сліду в історії країни? В музей імені Васі Пупкіна вийде затягнути відвідувача хіба що на мотузці. В цьому випадку необхідно ретельно проаналізувати життя вашого героя і виділити характерну тільки для нього родзинку. Наприклад, «Музей шукача скарбів імені В.Пупкіна» вже може на щось претендувати і чекати свого глядача.