Як намалювати людини певної професії.

За робочому одязі і інструментам можна легко розпізнати професію людини . Але далеко не всі фахівці мають певний наряд і носять з собою знаряддя праці, але і в цьому випадку можна в малюнку показати професію персонажа.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівці;
  • - фарби.
Інструкція
1
Пожежні, поліцейські, військові, медики, зварювальники, дорожні робітники, стюардеси, кухарі носять певний костюм. Тому дізнатися їхню професію по малюнку буде легко. Вам потрібно лише ретельно вивчити робочу форму на фотографії і «одягнути» в неї фігурку персонажа вашої картинки. Колір костюма теж важливий, наприклад, яскраво-помаранчевий жилет дорожнього робітника або білосніжні фартух і ковпак кухаря.
2
Щоб доповнити образ людини певної професії, потрібно забезпечити його необхідним в роботі інструментом. Пожежний тримає в руках брандспойт з б'є з нього сильним струменем води. Співробітник дорожньої поліції махає смугастим жезлом порушнику. Солдат на посаді тримає автомат. У лікаря на шиї висить стетоскоп.
3
Завдяки особливим предметам праці можна намалювати і тих фахівців, які не мають певної форми одягу, так, щоб глядачі дізналися, ким працюють ваші персонажі. Вчителі зобразите перед шкільною дошкою з указкою в руці. Письменник сидить за столом і стукає по клавішах клавіатури, на екрані монітора видно довгий текст.
4
Секретарка варто з стосом паперів перед столом начальника. Кухар тримає в руках ополоник і ніж. Продавець стоїть перед прилавком з касою, а на задньому фоні видно виставлені товари. Робочий трудиться за конвеєром. Тесляр працює стамескою або рубанком над дошкою. Будівельник з кельмою в руці кладе цеглу.
5
Лісоруб з потужною бензопилою валить високу сосну. Рибалки на сейнері б'ються з мережами повними жирної риби. Космонавт у скафандрі висить в невагомості серед холодної порожнечі, поруч видно борт корабля. Коваль зі шкіряною пов'язкою на лобі, в фартусі, з розпеченим металевим прутом в руці б'є важким молотом по ковадлу.
6
Люди творчих професій теж мають характерні атрибути праці, за якими їх можна розпізнати. Художник стоїть перед мольбертом з палітрою і пензлями. Танцюристи одягнені в нарядні костюми, їх пози теж характерні. Спортсмен має цілком певну форму одягу та інвентар, відповідний даному виду спорту.
7
Таким чином, практично всі професії можна зобразити в малюнку. Постарайтеся якомога точніше промальовувати характерні деталі костюма та інструментів, щоб у людини , який розглядатиме вашу картинку, не виникло сумнівів з приводу спеціальності персонажа.