Як знайти репетитора з англійської.

Якщо ви хочете вивчати англійську мову для власного задоволення, вам краще записатися на курси. Саме там в доброзичливій обстановці ви опануєте азами мови жителів туманного Альбіону. Якщо ж ви налаштовані на швидкий результат, буде краще найняти репетитора для індивідуальних занять.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - газети безкоштовних оголошень.
Інструкція
1
Зайнятися пошуками викладача англійської мови можна на спеціалізованих сайтах. Заповніть форму, і сервіс запропонує відповідних вам репетиторів.
2
Помістіть замітку про пошук репетитора в газеті безкоштовних оголошень. Вкажіть, якого рівня ви хочете досягти, в який час вам зручно займатися - це відсіє непотрібні дзвінки і заощадить вам час.
3
Якщо у вас є знайомі викладачі ВНЗ, запитаєте ради у них. Цілком імовірно, що або вони, або їхні колеги у вільний час підробляють репетиторством і могли б взяти вас до себе в учні.
4
Помістіть оголошення про пошук репетитора на міському форумі. Плюс цього способу в тому, що поради вам будуть давати, швидше за все, люди, які навчалися у педагога. Таким чином ви зможете відразу дізнатися і відгуки про нього.
5
Якщо кандидат в репетитори занадто завзято нахвалює себе, для вас це привід насторожитися. Найімовірніше, його послуги не користуються великим попитом, інакше він не хапався б за кожного учня. Втім, зазвичай молоді викладачі, у яких ще немає напрацьованої бази клієнтів, беруть за свої послуги менше, ніж «досвідчені» репетитори.
6
Якщо ви хочете отримати будь-які специфічні знання від репетитора , наприклад, підтягти ділова англійська, скажіть йому про це відразу. Також варто перед початком занять обговорити програму. Можливо, деякі теми вам не цікаві, і ви захочете внести свої корективи.
7
Якщо ви знайшли репетитора на одному з численних ресурсів інтернету, пошукайте заодно і відгуки про нього.
8
Проведіть співбесіди з кількома викладачами. Можливо, людина - відмінний учитель і прекрасно володіє англійською мовою, але в спілкуванні він вам неприємний. Тоді можна відразу ж переходити до подальших пошуків - ні задоволення, ні користі від занять з ним не буде.