Як вибрати для себе правильний телефон.

Сьогодні стільниковий телефон став незамінним пристроєм практично для кожної людини. На сучасному ринку представлена величезна кількість різноманітних моделей мобільних телефон ов, починаючи з елементарних пристроїв (наприклад, для вашої бабусі) і закінчуючи моделями з нескінченною кількістю можливостей. До вибору мобільного телефон а необхідно підходити з максимальною увагою, адже далеко не кожна людина може дозволити собі часто міняти стільникові телефон и. Отже, щоб зробити правильну покупку, ви повинні знати наступні характеристики.
Інструкція
1
Форм-фактор.На даний час найбільш популярні дизайни стільникових телефон ов наступні: стандартний моноблок, «розкладачка» і слайдер. • Моноблок - самий звичний вид телефон ов, він має один екран і клавіатуру. Якщо ви вибираєте таку модель, то не варто гнатися за мінімальним розміром телефон а, так як вам доведеться постійно прикладати телефон до вуха, щоб розчути співрозмовника, або до рота, щоб відповісти йому. Також у таких мобільних пристроїв відсутній захист екрану, тому телефон бажано носити в чохлі. • Всі проблеми моноблока вирішені в телефон ах-розкладачках. В таких моделях мікрофон і динамік розміщені на оптимальній відстані, тому вам не доведеться розриватися між бажанням почути або відповісти співрозмовнику. Для максимальної зручності вибирайте «розкладачку», яка має зовнішній екран, на ньому ви можете побачити номер абонента. Єдиним недоліком таких моделей вважається те, що конструкція телефон а розрахована тільки на певну кількість розкриттів-закриттів. • Слайдер - це пристрій, в якому екран і клавіатура розміщені на різних частинах. В слайдері захищена тільки клавіатура, тому такі телефон и також слід зберігати в чохлі.
2
Дісплей.Качество зображення, яке ви побачите на екрані телефон а, залежить від декількох характеристик: тип, розмір і дозвіл дисплея. Основні типи дисплеїв телефон ов - це UFB, STN, TFT і OLED-екрани. Перші два використовуються на недорогих моделях, а OLED і TFT-екрани можна зустріти на телефон ах вище середнього класу. Розмір екрану слід вибирати відповідно до ваших потреб. Якщо ви збираєтеся часто дивитися відео або картинки, то варто купувати телефон з великим екраном.
3
Тип і ємність батареі.Однім з найважливіших факторів при виборі телефон а є тривалість його роботи, вона залежить від типу і ємності акумулятора. Зараз в мобільних телефон ах використовуються два типи батарей: літієво-іонні і літієво-полімерні. Телефони, оснащені літієво-іонними акумуляторами не обов'язково заряджати тільки після повної розрядки. Але літієво-полімерні батареї відрізняються великою енергоємністю і тривалістю служби.Стандартно для мобільних телефон ов із звичайним набором функцій використовуються батареї з ємністю в 600-800 мАч, а для комунікаторів - 1000-1500 мАг.
4
Память.Еслі вам необхідний телефон з розширеними мультимедійними функціями, то слід вибирати модель з можливістю підключення зовнішніх карт пам'яті. Інакше, ви можете зіткнутися з тим, що, володіючи відмінним mp3-плеєром, ви не зможете зберігати навіть десяток різних пісень.