Як намалювати тигра поетапно. Як намалювати ЖЕНЬЩИН кішку поетапно.

Для того щоб намалювати тигра , необхідно зобразити велику дику кішку з міцними ногами і довгим хвостом, а після доповнити начерк деталями, зокрема, яскравими смужками і об'ємними баками.
Інструкція
1
Оберіть позу тигра . Він може бути зображений у стрибку, йти чи лежати на боці, витягнувши лапи перед собою.
2
Почніть малюнок з побудови допоміжних деталей, відповідних голові і тулубу тигра . Якщо ви малюєте тигра анфас, голову можна зобразити у вигляді кола, якщо в профіль - окресліть каплевидний елемент, його загострена частина згодом стане носом. Майте на увазі, що вислежівающій видобуток тигр йде, опустивши голову, якщо ж він насторожений, він витягує шию. У спокійному стані ця велика кішка величаво піднімає підборіддя.
3
Дотримуйтесь пропорції тіла тигра , не забудьте, що розмір зображення повинно відповідати тому, що оточує ваша тварина - дерева, каміння, квіти. Пам'ятайте, що довжина тварини (без хвоста) становить у середньому 2 з половиною метри, але залежно від підвиду може перевищувати цю величину.
4
Зобразіть тулуб тигра . Воно досить витягнуте і міцне. Зверніть увагу, що плечовий пояс у тигра дуже розвинений, якщо порівняти висоту тварини в області лопаток і таза, то перша дещо більше. В цілому тулуб схоже на котяче, але більш довге.
5
Прорисуйте голову тигра . Виділіть потужні надбрівні дуги і довгий опущений ніс, його форма нагадує прямокутник, по боках від нього починаються провисаючі щоки. На кінці носа намалюйте розходяться ніздрі, зверніть увагу, що орган нюху тигра накриття шерстю, а як у кішок має шкірний покрив особливої структури. По обидва боки основи носа намалюйте овальні очі з приподнимающимся зовнішнім куточком. Не забудьте про масивну нижню щелепу, вона може трохи виступати вперед.
6
Виділіть кількома штрихами вібриси тигра . Це довгі жорсткі вуса, які ростуть з боків від носа тварини.
7
Окресліть вуха. Вони посаджені досить високо по боках голови. Мають напівкруглу форму, можуть мати невеликі викривлення на зовнішній стороні. Зобразіть подовжену шерсть, що приховує вушне отвір.
8
Намалюйте лапи тигра . Вони дуже міцні. Якщо порівнювати пропорції кішки і тигра , домашні вихованці мають більш довгими і тонкими кінцівками. Для зручності розбийте кожну лапу на три частини - плече (стегно), лікоть (гомілка) і долоню (стопу). Зобразіть їх у вигляді допоміжних овалів, окресліть сполучними лініями. Майте на увазі, що на задніх лапах у тигра 4 пальці, на передніх - 5, на внутрішній стороні вони мають шкірні подушечки як у кішки.
9
Не забудьте про хвіст. У тигра він дуже довгий, становить трохи більше третини довжини тулуба з головою.
10
Приступайте до фарбування. Використовуйте білу, чорну і оранжево-жовту фарбу і її відтінки. Зверніть увагу, що тигр має білі зони над очима, на підборідді, на щоках і баках, на животі. На решті поверхні білий плавно переходить у жовто-оранжевий, а місцями в коричневий колір. Ніс, живіт і нижня частина лап позбавлена темних смуг. Ці елементи забарвлення окреслюють баки, розташовуються на лобі, розташовуються паралельно ребрам на тулуб. Смуги не обов'язково симетричні, вони не замикаються, а поступово стають тонше і пропадають, іноді роздвоюються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hO3woN2bPo0