Як можна перешити пальто.

Якщо у вас є обридле пальто , зшите з хорошого матеріалу, його можна перешити. Звузьте плечі, надайте більш актуальний фасон рукаву, а то і перетворите пальто в жакет або куртку. Можна подумати і про переробку дорослої речі в дитячу. Щоб експеримент вдався, правильно складіть викрійку і не поспішайте - драп, твід або кашемір вимагають акуратної і ретельної обробки.
Вам знадобиться
  • - викрійки;
  • - кравецькі метр;
  • - відповідні за кольором нитки;
  • - хутро;
  • - швейна машинка ;
  • - ножиці;
  • - фурнітура та приклад.
Інструкція
1
Вирішіть, що вас не влаштовує в пальто . Можливо, воно вам мало або велике? Або фасон трохи застарів? Не виключено, що річ вам просто набридла. Якщо ви не плануєте з нею розлучатися, а просто хочете її трохи освіжити, обмежтеся переробкою коміра, зміною довжини і зміною фурнітури - пряжок, замків, гудзиків.
2
Щоб зробити пальто коротше, відсічі підпушком і отпарьте річ за допомогою праски або спеціального отпарівателя. Приміряйте пальто і виберіть бажану довжину. Відміряйте її за допомогою кравецької метра і мілка, стежачи, щоб лінія була рівною. Не забудьте залишити запас на підпушком. Гострими ножицями відріжте непотрібну тканину. Ще раз приміряйте річ, переконайтеся, що все зроблено правильно. Приметайте підпушком, отпарьте її і підшийте на руках потайним швом або пристрочите на машинці.
3
Якщо вам потрібно подовжити пальто або його рукава, підпорі підгини, отпарьте тканину. Підберіть смугу відповідного за кольором і фактурою матеріалу, відміряйте потрібну ширину і довжину і пристрочите тканину до подолу. Ретельно отутюжьте лінію згину через марлю. Підверніть підпушком з вивороту і пришити потайним швом. Таким же чином подовжуються і рукава.
4
Носіння світле пальто на згинах темніє. Щоб замаскувати смуги на рукавах, виготовте декоративні манжети з натурального або штучного хутра. Зробіть паперову викрійку, попередньо відмірявши потрібну довжину і ширину манжета. Викроїте деталь по вивороту хутра, скориставшись лезом бритви або канцелярським ножем. Готові манжети приметайте до краю рукава, на іншій стороні виконайте підгин і пришити манжет дрібними стібками вручну.
5
Ви хочете звузити пальто ? Для цього недостатньо просто переставити гудзики - підлоги пальто будуть перекошеними. Щоб річ сиділа по фігурі і виглядала акуратно, вам доведеться зменшити розмір поличок і спинки. При цьому врахуйте, що міняти їх більш ніж на один розмір, ризиковано - виточки і пройми можуть спотворити пропорції.
6
Розпоріть пальто по всіх швах, отпарьте деталі і розкладіть їх на рівній поверхні. Прокреслите контури бічних швів, відступивши на один сантиметр. Відріжте зайву тканину і змітайте деталі. Не забудьте зменшити і підкладку. Приміряйте річ - якщо розмір вас влаштовує, сострочіть деталі на машинці.
7
Якщо фасон безнадійно застарів, пальто можна перетворити на жакет, вузьку спідницю або в предмет дитячого одягу. Складіть викрійку потрібної вам моделі. Розпоріть пальто , ретельно отутюжьте деталі через марлю. Розкладіть їх на рівній поверхні і розкроїте тканину. Слідкуйте за напрямком часткової нитки.
Корисна порада
Перед перешивання пальто рекомендується віддати в суху чистку. Тоді після переробки ви отримаєте практично нову річ.