Як налаштувати wi-fi на Андроїд. Як налаштувати інтернет з'єднання на андроїд.

Багато пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Android, здатні підключатися до бездротових мереж. Для забезпечення даної функції необхідно правильно налаштувати параметри з'єднання з точками доступу.
Інструкція
1
Включіть ваш смартфон або планшетний комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи Android. Перевірте параметри бездротового обладнання, до якого необхідно виконати підключення. Запам'ятайте ім'я точки доступу і пароль.
2
Відкрийте головне меню мобільного пристрою і перейдіть до підменю «Налаштування». Виберіть пункт «Бездротові мережі». Відкрийте параметри мереж Wi-Fi.
3
Поставте галочку поруч з однойменною пунктом, щоб активувати роботу адаптера бездротового з'єднання. Дочекайтеся запуску цього пристрою. Через кілька секунд з'явиться список знайдених мобільних мереж.
4
Оберіть потрібну вам точку доступу, орієнтуючись за назвами. Дочекайтеся запуску вікна введення пароля. Виконайте цю процедуру і натисніть кнопку «Підключити». Якщо ваш мобільний комп'ютер не зміг підключитися до мережі, натисніть кнопку «Додаткові функції».
5
Переконайтеся, що функція «Статична IP-адреса» не активна. Якщо ж вам необхідно використовувати постійний мережеву адресу, поставте галочку навпроти зазначеного пункту.
6
Заповніть запропоновану форму. Обов'язково перевірте правильність адрес, введених в поля «Шлюз» і DNS. Збережіть налаштування і знову спробуйте підключитися до бездротової мережі.
7
Обов'язково перевірте параметри точки доступу і порівняйте їх з вимогами мобільного пристрою. Можливо, ваш планшетний комп'ютер може працювати тільки з мережами, захист яких забезпечується стандартами WEP, а не WPA.
8
Важливо розуміти, що пристрої з операційною системою Android, як правило, не працюють спільно з бездротовими адаптерами ноутбуків. Для установки з'єднання формату «комп'ютер-комп'ютер» використовуйте додаткові програми. У даній ситуації всі необхідні маніпуляції потрібно проводити саме з ноутбуком, а не з планшетним комп'ютером.