Як записати звук з мікрофону на комп'ютер.

Початківці музиканти і співаки досить часто стикаються з ситуацією, коли хочеться записати свої успіхи у творчості, але відсутність дорогої апаратури буквально підрубує на корені всі бажання займатися подібною справою. Щоб молоді артисти не впадали у зневіру, дамо просту пораду, який допоможе подолати їм хоча б цю невелику перешкоду.
Інструкція
1
Якщо є бажання записати щось своє, але немає ні апаратури, ні грошей на оренду звукозаписної студії, то можна зробити все самим. Це не на стільки складно, як може здатися на перший погляд. Отже, приступимо.
2
Уявімо, що мікрофон і комп'ютер в наявності ми вже маємо. Відмінно. Залишається справа за малим. Для початку необхідно підключити пристрій введення аудіо інформації до електронно-обчислювальної машині домашнього зразка, іншими словами, з'єднуємо мікрофон і комп'ютер. Варто звернути увагу на той факт, що роз'єми у цих двох чудес техніки можуть не збігтися. Справа в тому, що більшість мікрофонів адаптовані для DVD-плеєрів або комбінованих колонок-підсилювачів. У народі штекер подібного розміру називається «великої джек». Той же роз'єм, що має комп'ютер, адаптований виключно на стандартний джек.
3
Якщо раптом виникла думка, що все, це кінець - то женіть її геть. Грубо кажучи, ще нічого не починалося. У подібній ситуації є два виходи. Перший - це не шукати собі пригод, і придбати адаптований для комп'ютер а мікрофон. Це полегшить подальшу роботу. Але, з іншого боку, подібний агрегат не зможе забезпечити того ж якості запису, що гарантує неадаптованих мікрофон.
4
Якщо ж все таки вирішили працювати з останнім з перелічених досягнень техніки, то варто заздалегідь подбати про переходнике з великого джека на стандартний. В такому випадку мікрофон можна використовувати не тільки у комп'ютер а, а й в інших цілях (наприклад, домашнє караоке).
5
Коли апаратура буде успішно підключена, залишиться тільки записати звук з мікрофона на комп'ютер. В цьому успішно допоможуть такі програми як Sony Sound Forge і FL Studio. Це редакторські програми, орієнтовані на роботи зі звуком. Тут можна додавати різні ефекти і робити все, що душа забажає. Як показує практика, все легко і просто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ciD8lyPohbk