Як намалювати ведмідь: покроковий урок.

Часто дорослі згадують свої дитячі захоплення тільки, коли їх власна дитина починає займатися малюванням, рукоділлям, ліпленням або іншим працею. Показуючи малюкові, як потрібно зображати тварин, важливо знати це самому. Ваше вміння швидко і красиво намалювати картинку може порадувати не тільки дитини, але і всіх оточуючих, адже прикольні «ведмедів» давно завоювали серця людей.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - фарби або фломастери.
Інструкція
1
Спробуйте намалювати грізного ведмедя , який встав на задні лапи. Так як персонаж цей буде більше «мультяшним», ніж реальним, ніхто його не злякається. Після того як ви покажіть ведмедя , можна буде придумати для нього ім'я і цілу серію картинок-пригод.
2
Покладіть аркуш паперу перед собою вертикально. Розбийте всю фігурку на основні базові форми і лінії. Кругла велика голова, довге овальне тіло і лінії для подальшої роботи над кінцівками. Задні лапи ведмедя коротше передніх, врахуйте це у своєму ескізі.
3
Розділіть персонажа ледве видною рисою навпіл по вертикалі, це допоможе зорієнтуватися і намалювати ведмедя симетрично. Усередині великого кола голови намалюйте кружок поменше, в нижній частині фігури. Тут будуть знаходитися ніс і пащу звіра.
4
Маківку зробіть плоскою, з боків від неї зобразите круглі вуха. У маленькому колі намалюйте овальний ніс і розкритий в усмішці або оскалі рот тварини. Очі справжнього бурого ведмедя досить маленькі, їх практично не видно в заростях густої шерсті. Але ваш персонаж не вийде копією реального, тому покажіть великі круглі очі.
5
Плавними лініями з'єднайте форми, щоб оформить тіло тварини. Розділіть кінці лап на пальці, які завершуються довгими загнутими кігтями. Задні кінцівки зробіть товстими і кривими. Закінчуються вони широкими ступнями, звідки теж стирчать кігті.
6
Можна в середині тулуба ведмедя намалювати овал солідного «пузика» з точкою пупка. Зробіть звіра кошлатим, по контуру малюнка зобразите зигзаг. Розфарбовувати картинку краще яскравими фарбами або фломастерами.
7
Якщо ви малюєте ведмедя для дитини, покажіть поруч з фігуркою кущі малини, якій ласує звір. Можна намалювати турботливого ведмедика з кошичком, щоб він збирав ягоди ведмежата.
Малювання різних тварин, наприклад, таких як ведмедів, може стати цікавим заняттям для дітей і батьків. Уважне проходження радам допоможе намалювати це унікальна тварина навіть у відсутності добре розвинених художніх навичок.
Інструкція
1
Найпростіший малюнок з ведмедем намалювати під силу навіть дитині. Ви можете скласти зображення ведмедика з десяти рівних кіл різного розміру і одного овалу. Тілом персонажа стане найбільший коло. Над ним розташуйте коло поменше. Це голова ведмедя. Доповніть її овальним носом, двома маленькими округлими вухами і ще більш дрібними вічками. Кола-ніжки накресліть на нижній стороні тіла. Решта окружності стануть передніми лапами. Розташуйте їх з боків тулуба персонажа. Незважаючи на те, що такий малюнок дуже простий, в ньому з легкістю угадується цю тварину.
2
Якщо ви хочете намалювати більш детальне зображення, почніть з вибору пози, в якій знаходиться ведмідь. Приміром, білого ведмедя часто зображують у профіль. Передати агресивний настрій тварини можна, намалювавши його на весь зріст стоїть на задніх лапах. Бурого ведмедя нерідко малюють, сидячим на дереві.
3
Вибравши позу, приступайте до промальовуванні деталей. Для голови намалюйте коло. В її середній частині зобразите маленькі напівкруглі очі. Вони досить близько розташовані один до одного. Під очима намалюйте фігуру, що нагадує витягнуту підкову. Її вигин повинен дивитися вниз. Намалюйте овальний ніс в нижній частині цієї фігури. Прикрасьте ніс двома великими ніздрями чорного кольору. Трохи нижче носа проведіть маленьку рисочку. Вона стане ротом ведмедя.
4
Якщо ви малюєте розлюченого ведмедя, замість рисочки намалюйте під носом овальну фігуру, відповідну відкритій пащі. Всередині неї позначте тонкі губи, зуби і притиснутий до нижнього неба мову. Намалюйте по два гострих ікла на верхній і нижній щелепі.
5
На верхній стороні голови намалюйте вуха у вигляді півкіл. Усередині одержані вушних раковин намалюйте півкола поменше.
6
Накидайте схематичні контури тіла ведмедя у вигляді фігури, обрисами нагадує овал. Малюючи персонажа в профіль, робіть лінії спини і живота зігнутими. Спина повинна бути трохи просевшей, а живіт випнутих. Попутно малюйте на тілі та голові злегка скуйовджену шерсть легкими штрихами.
7
Намалюйте товсті і потужні лапи тварини. Шерсть на них виглядає трохи довше, ніж на тілі. Додайте на кінець кожної лапи п'ять плоских зігнутих кігтів.