Як мотивувати працівника.

Мотивація - процес, який підштовхує співробітника робити роботу у великих обсягах, з кращою якістю і величезним ентузіазмом. Від високої продуктивності праці безпосередньо залежить збільшення прибутку підприємства.
Інструкція
1
Організуйте комфортні умови праці для співробітників. Подбайте про наявність необхідної техніки, меблів. Облаштуйте місце, де люди зможуть перепочити в обідню перерву.
2
Створіть сприятливу атмосферу для праці - як у матеріальному, так і в психологічному плані, щоб люди з радістю приходили в офіс і працювали з задоволенням.
3
Основна маса людей влаштовується на роботу, щоб в першу чергу заробити грошей. Тому можливість збільшити фінансовий стан - головний мотиватор. Замість стабільного окладу запропонуйте співробітникам отримувати відсотки з продажу або об'єднайте оклад і відсотки.
4
Премії та бонуси - ще один спосіб мотивувати співробітників. За хорошу роботу потрібно заохочувати людей. Систематичне неувага до успіхів колективу може привести до зниження працездатності.
5
Премії можуть бути не тільки грошовими. Раз на рік або квартал нагороджуйте відзначилися співробітників цінними подарунками.
6
Створіть здорову конкуренцію між працівниками . Оголосіть конкурс на найбільший обсяг продажів або на укладення угод з великими клієнтами. Переможцю вручили цінний приз.
7
Щоб в колективі не посіяти розбрат подібними заходами, конкурс можна зробити командним. Наприклад, поставте перед співробітниками завдання до кінця року зробити певний обсяг роботи.
8
Раз на місяць або квартал заохочуйте невеликим сувеніром самого підприємливого співробітника, а в кінці року головний приз має дістатися всім. Це може бути корпоратив в дорогому ресторані або поїздка всім колективом на море на новорічних канікулах.