Як намалювати тварин олівцем поетапно. малюємо домашніх тварин олівцем.

Для того щоб зобразити будь-яку тварину, досить оволодіти технікою малювання овалами. Ці допоміжні елементи відповідають кожній частині тіла звіра. Після створення начерку необхідно доповнити малюнок деталями, характерними представникам саме цього виду тварин .
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівці;
  • - ластик.
Інструкція
1
Подумки уявіть собі тварину, яке хочете зобразити. Виділіть його частини тіла: тулуб, голову, передні і задні лапи, хвіст.
2
Почніть малюнок із зображення допоміжних деталей. Голову і тулуб тварини окресліть у вигляді овалів різної величини. Щоб намалювати ноги і хвіст, зобразите подібні сосискам деталі. Приділіть увагу двом моментам. По-перше, розташуйте овал, відповідний голові, на деякому віддаленні від тіла, при цьому врахуйте, яка довжина шиї тварини. Наприклад, відмінності в положенні голови крокодила і жирафа видно неозброєним оком. По-друге, намагайтеся дотримуватися пропорції між частинами тіла. Наприклад, лапи гепарда довший кінцівок лева, хоча обидва тварин належать до одного сімейства.
3
Намалюйте обриси тварини на підставі допоміжних деталей. Намагайтеся не натискати на олівець, щоб з'єднувальні лінії вийшли легкими, і їх легко було виправити.
4
Приступайте до промальовуванні. Почніть з морди звіра. Відобразіть характерні ознаки, такі як довжина носа, ширина морди, розташування очей (спереду або з боків голови), посадка вух, наявність «брилів» по сторонам пащі. Також відзначте зони особливої рослинності на морді тварини, якщо такі є. Зазвичай вони розташовані на тімені, потилиці, за вухами. В деяких випадках тварини мають подобу борідки. Не забудьте намалювати роги або ікла, якщо представники виду вашої тварини ними володіють.
5
Виділіть характерні особливості будови тіла тварини. При необхідності прірісуйте потужний загривок, як у бізона, горби, як у верблюда, зробіть тіло сухорлявим або надайте йому граціозності, як у пантери. Пам'ятайте про те, як розташовується тіло. Наприклад, за рахунок того, що у антилопи гну передні кінцівки довше задніх, тулуб розташоване не паралельно землі, а під кутом. Прорисуйте ділянки тіла, покриті більш довгою шерстю.
6
Зобразіть лапи тварини. Врахуйте положення верхньої частини щодо нижньої. У деяких звірів чітко проглядаються зчленування на задніх кінцівках, вони ніби вигнуті назад. Не забудьте про ту частину, яка відповідає ступні і пальцях. Майте на увазі, що у деяких тварин пальці можуть бути повернені у зворотний бік або мати різну довжину. Наприклад, два передніх пальця вовка виростають на витягнутої частини лапи, решта з боків, тоді як у собак все пальці беруть початок приблизно на одній лінії.
7
Не забудьте про хвіст звіра. Він може мати вельми різну форму, а також бути позбавленим волосся або закінчуватися пензликом.
8
Відобразіть в олівцеві нариси світлі і темні області на тілі тварини. Це важливо при зображенні таких звірів, як гепарди, зебри або жирафи.
9
Зітріть допоміжні лінії.