Як написати адресу на конверті.

Хоча епістолярний жанр - вміння писати листи, поступово забувається, звичайна поштова зв'язок залишається актуальною в діловому листуванні. Ви повинні вміти не тільки написати адресу на конверті, а й на будь-якому іншому поштовому відправленні - бандеролі, посилці. Правильно написаний адресу - гарантія своєчасної доставки вашої кореспонденції.
Інструкція
1
Суворі правила, встановлені Поштою Росії, зовсім не примха. Їх виконання гарантує, що ваш лист буде оброблено швидко, направлено і доставлено за потрібною адресу у. Тому поставтеся уважно до заповнення реквізитів поштового відправлення та заповнюйте їх у відповідних полях, зміст яких вказується на конверті.
2
Фізична особа зазначає прізвище та ініціали в полях «Від кого» і «Кому», якщо одержувачем або відправником є юридична особа, то в цих полях напишіть його повне або коротке найменування.
3
В поле «Куди» і «Звідки» обов'язково вкажіть назву вулиці, номера будинку та квартири або використовуваний абонентський ящик. Потім напишіть назву населеного пункту, району, республіки, краю, області чи автономного округу. Якщо лист призначений для відправки за кордон, напишіть назву країни, звідки воно відправляється, і країни, в яку його необхідно переслати.
4
На конвертах є спеціальне поле, в якому пишеться кодовий штамп - індекс місця призначення. Цифри, його складові, пишіть в суворій відповідності зі зразком - вони призначені для автоматизації процесу сортування кореспонденції і зчитуються спеціальною апаратурою і обробляються програмою розпізнавання тексту.
5
Адреса, за якою ви відправляєте лист, пишіть в правій нижній частині конверта, адресу відправника - у його лівій верхній частині. Не використовуйте зайві знаки і скорочення при написанні адресу а, він повинен чітко і однозначно читатися. Виправлення постарайтеся не допускати, пишіть розбірливо і акуратно. Якщо ви не можете похвалитися каліграфічним почерком, пишіть друкованими літерами. Постові відправлення, що курсують по території Росії, підписуються тільки російською мовою.
Зверніть увагу
Якщо лист надсилається адресату «до запитання», то його прізвище, ім'я та по батькові пишіть повністю.
Корисна порада
В тому випадку, якщо на конверті немає оформлених полів для адреси, разграфки, заповнюйте його в тому ж порядку, як і звичайний конверт.Надпісі на конвертах можна робити чорнилом будь-якого кольору, за винятком червоного, жовтого та зеленого.