Як можна заплакати.

Сльози - потужний інструмент у руках талановитих «акторів». Коли пасують будь-які доводи і умовляння, натикаючись на стіну небажання, твердолобості і контраргументів, метод «пустити сльозу» буває набагато більш успішним і дієвим.
Вам знадобиться
  • - цибуля;
  • - нашатирний спирт.
Інструкція
1
Однак плакати коли і де захочеться, виходить мало в кого. Це залежить від багатьох зовнішніх і внутрішніх факторів. Так, наприклад, від сильного вітру або яскравого сонця у багатьох очі починають сльозитися самі по собі. Скориставшись моментом і додавши трохи характерною міміки і звучання в голосі, можна домогтися від вашого чоловіка або хлопця тієї самої шубки або колечка. Чоловіче серце теж не кам'яне.
2
Навколишні вас люди також можуть допомогти заплакати, нехай навіть вони не кидаються на вас і не сваряться, що саме по собі могло б викликати вологу на ваших очах. Як випливає подумайте і згадайте ті моменти свого життя, в які ви плакали або навіть ревли навзрид. Після чого постарайтеся закріпити цей спогад за якимось конкретним чином (предметом). Бажано, щоб це було щось часто зустрічається, наприклад, окуляри.
3
Коли бос буде в черговий раз вас вичитувати за запізнення на роботу і загрожувати звільненням, при цьому зсунувши окуляри на ніс або нервово протираючи їх, відразу ж згадайте весь ланцюжок образів, закріплених у вашій свідомості за цим предметом, і сльози поллються самі собою. А жаліслива історія про зламаний підборах або про потоп у вас вдома змусить вашого начальника збавити свій запал, а може, змінити гнів на милість.
4
Крім того, викликати сльози може допомогти звичайний лук або нашатирний спирт. Перший варіант зручний для будинку, коли ви якраз займаєтеся приготуванням їжі, а аргументів для рішення про покупку нових чобіт або поїздки до мами явно не вистачає. Другий спосіб підходить «на винос», так як знаходиться в закритому флаконі і не поширює свій запах постійно. Крім того, він досить компактний і зручний в транспортуванні. Відповідно, його завжди можна витягти з сумки і швидко пустити в справу. Пара секунд, а ви вже плачете, і чаша терезів знову починає хилитися в потрібну сторону.