Як намалювати квітку поетапно. Як намалювати квіти в картинках по етапної.

Земля - зелена планета, яка радує безліччю корисних і красивих рослин, особливо гарні її яскраві і такі різні квіти. Навіть людина, яка зовсім не вміє малювати, задумавшись, починає виписувати на листочку блокнота ромашки або дзвіночки. Щоб реалістично зобразити квіти, потрібно вивчити живі моделі самим ретельним чином.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - м'який олівець;
  • - троянда.
Інструкція
1
Все квіти, незалежно від їх виду, починайте малювати з центру. На аркуші паперу відзначте габарити троянди, наприклад, і її середину. Цей квітка складно намалювати, але, якщо ви навчитеся це робити, результат вийде приголомшливим.
2
Подивіться на реальну троянду, на будову її пелюсток, на їх ніжні загини. Відзначте для себе, як щільно «згорнутий» бутон, як плавно чергуються пелюстки. Вивчіть прожилки і краєчки кожної деталі живої рослини, адже вам потрібно буде повторити це на папері.
3
Оберіть з букета сподобався вам квітка . Поставте його у вузьку просту вазочку, яка не буде відволікати увагу від моделі. Джерело світла повинен бути спрямований на троянду. Тільки в цьому випадку плями світлотіні будуть виділені найкраще.
4
Почніть малюнок від центральної точки, зобразивши найперший, загнутий в трубочку, пелюстка. Другий елемент малюйте, «обертаючи» ім перший. Кожного разу після зображення наступного пелюстки періть лінії попереднього, які не повинні бути видні. Виходить, що в бутоні ви залишаєте лише верхні краєчки кожної пелюстки.
5
Ось так поетапно, не кваплячись, продовжуйте працювати над кожним елементом. Найчастіше дивіться на модель, щоб всі вигини квітки закарбувалися у вашій пам'яті. Не переходьте з місця на місце, ви можете втратити потрібний ракурс, потім буде складно зорієнтуватися.
6
Чим більше розкривається бутон, тим більшу частину пелюстки буде видно на малюнку. І тим цікавіше загинаються краю кожної деталі. Звертайте увагу на дрібні розрізи і «гофрованість» пелюсток.
7
Коли весь квітка буде зібраний, займіться виділенням зон тіні і світла. Легкими рухами м'якого олівця заштриховувати місця, на які не падає світло. Опуклі освітлені ділянки залишайте білими.
8
Наступний етап - промальовування стебла і листя троянди, якщо ви припускаєте їх наявність на картинці. Працюйте так само, як і при зображенні самого квіткового бутона.