Як намалювати вектор.

Вектор - це спрямований відрізок, який складається з пари точок. Точка A - початок вектора, а точка B - його кінець. На малюнку вектор зображується як відрізок, який має на кінці стрілку.
Вам знадобиться
  • лінійка, аркуш паперу, олівець
Інструкція
1
Почніть з ручного методу малювання, тобто на листку паперу. Відзначте на листку точку A - це буде початок вектора. Потім відзначте точку B - це буде кінцем вектора. Проведіть лінію від точки A до точки B і врешті поставте стрілку. Все, вектор намальований. Не забудьте зазначити літерами початок і кінець вектора.
2
Інший варіант - малювання вектора в графічному редакторі Microsoft Word 2010. Створіть новий документ і зайдіть у вкладку «Вставка». Відкрийте елемент меню «Постаті» і виберіть лінію зі стрілкою. Намалюйте в довільному місці аркуша вектор, простягнувши курсор з однієї точки в іншу. Перша частина малювання вектора завершена.
3
Виділивши намальований відрізок, ви можете змінити стиль лінії (колір, обведення, тінь, обсяг та інші параметри), її товщину, довжину і тип. Для більш тонкої настройки лінії натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт «Формат фігури». Для того щоб поставити букви над точками початку і кінця відрізка, натисніть «Намалювати напис». Намалюйте кордону, в які буде поміщений текст. Далі впишіть текст і натисніть на вільне місце, щоб завершити редагування тексту.
4
І наостанок, намалюйте вектор в програмі Adobe Photoshop CS5. Створіть новий документ, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Nілі File-New (Файл - Створити). Тепер на панелі інструментів зліва виберіть інструмент «Прямокутник». Потім на панелі зверху виберіть елемент «Лінії» і виставте її товщину. Намалюйте довільний відрізок. Після того як ви відпустите кнопку на панелі шарів з'явиться новий шар з намальованою фігурою.
5
Для малювання стрілки виберіть інструмент «Довільна фігура». Для створення симетричною стрілочки затисніть клавішу Shift. Перемістіть її на кінець відрізка. Написи робляться за допомогою інструменту "Текст". Для застосування ефектів до намальованим фігурам натисніть на шарі з фігурою праву кнопку миші і виберіть «Параметри накладання». Додайте тіні, освітлення, обведення або змініть колір.