Як намалювати наречену. Як намалювати плаття весільне.

Для того щоб намалювати наречену , необхідно зображення звичайної дівчини доповнити деталями, що характеризують її статус, наприклад, фатою, рукавичками, букетом і, звичайно, красивим платтям.
Інструкція
1
Почніть малюнок із зображення дівчини. Зобразіть тулуб, ноги, руки і голову. Намагайтеся дотримуватися пропорції нормальної людини. Чи не промальовувати деталі, оскільки на даному етапі важлива тільки поза, положення голови, адже ноги, наприклад, можуть бути приховані подолом довгої сукні.
2
Приступайте до промальовування сукні. Ви можете вибрати короткий варіант, до коліна або традиційне плаття в підлогу. Майте на увазі, якщо ви малюєте міні-варіант, варто приділити особливу увагу атрибутам нареченої, наприклад, букету або фаті, інакше у вас вийде звичайна дівчина в красивому платті. Зверніть увагу, що весільні сукні різних епох досить сильно відрізняються за кроєм і декорування. Наприклад, вінчальну сукню принцеси Діани мало пишні рукави і великі оборки по вирізу. Складно уявити, що в сучасний час будь-хто вибере таке вбрання. Найупізнаванішим варіантом весільного плаття є ліф на кісточках без рукавів і довга пишна спідниця. Форму подолу виберіть на свій смак - вона може мати покрій спідниці годе, кілька шарів для додання легкості або бути зшита з клинів.
3
Виберіть зачіску для вашої нареченої. Якщо на її голові не передбачається наявність фати, можна намалювати розпущене волосся, що спускаються на плечі хвилями. Якщо ж фата буде, необхідно намалювати локони, що обрамляють обличчя, а інші волосся зібрати в складну зачіску. Також можна використовувати останні тенденції світу моди, наприклад, намалювати грецьку косу або оформити стильну стрижку.
4
Доповніть малюнок деталями. Окресліть руки, ноги і шию. Намалюйте туфлі на підборах, рукавички, якщо є необхідність, прикраси на шиї і у волоссі. Намагайтеся дотримуватися єдиний стиль в елементах декору, взуття, сукні і зачісці. Не забудьте про традиційний весільний букет.
5
Прорисуйте особа. Для нареченої обов'язковий макіяж, не агресивний, але помітний. Надайте рисам умиротворення, спокій, радість.
6
Розфарбуйте малюнок. Для сукні найкраще вибрати білий тон, але можна використовувати відтінки крем-брюле, шампанського або колір слонової кістки. Щоб плаття не виглядало плоским, прорисуйте складки на ньому, виділіть їх холодним відтінком, а на лінії згину матеріалу проставте відблиски. Для того щоб фата і інші легкі деталі сукні виглядали прозорими, використовуйте велику кількість води і обов'язково намалюйте те, що під цими елементами знаходиться.