Як намалювати троля.

Тролі - дуже цікаві і незвичайні казкові істоти. Це фантастичне поєднання можна намалювати самому, для цього не потрібні якісь спеціальні навички, слід тільки трохи попрактикуватися.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - папір;
  • - фарби.
Інструкція
1
Намалюйте коло (майбутня голова) та лінію або коло побільше (для тулуба). Розділіть голову на чотири частини, щоб знати, де саме повинні розташовуватися елементи особи. Намітьте вуха, у тролів вони зазвичай великі і гострі. Зробіть схематичний начерк рота і носа, у цих створінь вони можуть бути самої дивною і неприємною форми, наприклад, великий гачкуватий ніс з бородавками.
2
Деталізуйте форму обличчя, подправьте лінії і зітріть зайві деталі. Намітьте зачіску троля . Волосся у цих істот можуть бути різними: розпущеним і поплутаними патли, заплетеним в коси або зібраними в хвіст. Зобразіть нависають кущисті брови й злісні глибоко посаджені очі троля . Зіниця може бути будь-яким: круглим, вузьким або зовсім відсутніми.
3
Додайте характерних деталей. Щоб троль вийшов більш страхітливим, намалюйте роги та ікла. Для більшої експресивності малюнка, покажіть розвівається бороду. Як і волосся, вона може бути зібрана в хвіст, бути вільною або заплетеною в косу.
4
Намалюйте тіло троля . Обов'язково виліпити круглий великий живіт. Ноги і руки персонажа повинні бути потужними і волохатими, плечі широкі м'язисті і похилі. Зобразіть довгі і гострі кігті на руках і ногах.
5
Найчастіше тролів малюють в хутряних або шкіряних нарядах, іноді на них надіта тільки пов'язка на стегнах. Проявіть фантазію, нехай ваше казкова істота буде унікальним. Можете зобразити різні металеві прикраси. Троль може тримати в руці будь-яку зброю: кийок, сокира, ніж, сокиру, цибулю або щось інше.
6
Деталізуйте зображення до кінця. Додайте шкіряні зав'язки для волосся, вишивку на одязі, пірсинг чи татуювання, гудзики і кишені. Позначте грані на дорогоцінних каменях і орнамент на амулетах. Можна намалювати троля з хвостом, крилами або з декількома руками.
7
Зітріть всі зайві деталі і лінії. Пора розфарбувати малюнок. Колір шкіри і волосся у тролів може бути найрізноманітнішим, але частіше їх малюють зеленими. Роги, ікла й пазурі краще зробіть білими або бежевими. Не забудьте про тінях і відблисках, вони зроблять зображення більш природним і об'ємним.
тролі на сучасному сленгу прийнято називати людей, які публікують на сайтах провокаційні повідомлення, намагаючись викликати негативну реакцію користувачів. Досвідчений троль може не тільки зіпсувати настрій, але і довести людей, що беруть все близько до серця, до нервового зриву. Саме тому важливо навчитися правильно з ними розмовляти.
Інструкція
1
Ніколи не намагайтеся переконати троля у вашій правоті, приводячи безліч вагомих аргументів. Взагалі дискусія з такою людиною - це марна трата часу. Його не цікавить думка інших людей, йому важлива сама реакція, можливість розлютити, образити, зачепити за живе.
2
Не годуйте троля, тобто не пишіть йому повідомлень, які дають нові можливості образити вас. Зокрема, не говорите про себе, свої захоплення, принципах. Троль буде писати повідомлення до тих пір, поки його аккаунт не заблокують або поки йому не набридне. Кращий варіант - бути нудним, відповідати коротко і банально або взагалі ігнорувати повідомлення троля.
3
Відповідайте рідко. Троллям нерідко не подобається довго чекати, поки на їх повідомлення хтось відповість. Пишіть раз на 2-3 дні або навіть ще рідше, і вас напевно вважатимуть надто повільною та нудною жертвою і залишать у спокої. Втім, якщо учасників обговорення багато, цей спосіб може не спрацювати.
4
Не приймайте сказане тролем близько до серця, особливо якщо він переходить на особистості. Пам'ятайте, що його мета - образити, змусити вас сперечатися, сердитися, виходити з себе. Ви можете навіть погодитися з тролем, і якщо він не дуже досвідчений, то ваша поведінка зіб'є його з пантелику. Припустимо, він в курсі, що ви любите кішок і пише, хто ці тварини огидні, ходять в туалет куди попало і т.п. Не сприймайте його слова всерйоз і напишіть розгорнуте повідомлення на захист слів троля.
5
Якщо ви зіткнулися з не надто досвідченим тролем, домовтеся з іншими учасниками обговорення і починайте активно розмовляти, детально розбираючи особистість троля, але при цьому ігноруючи всі повідомлення, які він пише. Зробіть вигляд, що його взагалі тут немає, а ви просто перемивати йому кісточки в його відсутність. Провокації троля не працюватимуть, і йому швидко набридне слухати про себе гидоти, не маючи можливості висловитися і направити дискусію в потрібне русло.