Як намалювати Камаз.

КамАЗами називають всі автомобілі і спецтехніку, які виробляються на базі однойменного шасі. Вигляд цих машин дуже різний, це і бетономішалки, і дорожня техніка, і цементовози, і самоскиди, і автокрани, і пожежні машини. Спільне в них одне - форма шасі і вид кабіни.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних деталей. Вам необхідно зобразити прямокутник з пропорціями сторін 2 до 3, його основа повинна бути коротше, ніж бічна сторона. На рівні підстави прямокутника намалюйте горизонтальну лінію. Її довжина залежить від того, який кузов ви хочете зобразити, якщо у автомобіля буде шість коліс (бітумовоз, бетономішалка), його довжина в три рази повинна перевищувати підставу прямокутника, відповідного кабіні. Якщо ж машина буде оснащена чотирма колесами (автокрани), довжина платформи може бути дещо коротший.
2
Намалюйте колеса автомобіля. Діаметр кожного дорівнює приблизно половині висоти прямокутника, відповідного кабіні. Центр кіл розташований трохи нижче основи кабіни і лінії платформи. Перша пара розташовується під кабіною ближче до краю, де починається рама. У машини з трьома парами коліс дві останні розташовуються на невеликій відстані один від одного ближче до задньої частини шасі.
3
Виділіть деталі кабіни. Спочатку скосите передню частину вгорі. Вікно становить приблизно 40% від поверхні кабіни, бічна його частина розділена тонкими планками. Не забудьте окреслити контур двері і намалювати дзеркала заднього виду. Якщо ви малюєте вигляд машини спереду, відокремте нижню частину кабіни горизонтальною лінією. Зобразіть прямокутні фари, підфарники, символіку заводу в центрі і напис «KAMAZ». За передніми колесами зобразите тонкі бризковики.
4
Зобразіть шасі. Вам не обов'язково промальовувати всі технічні деталі цього пристрою, вони будуть приховані тінню кузова, просто виділіть масивний бензобак.
5
Оберіть, який саме вантажівка ви хочете намалювати. Ви можете вибрати звичайний кузов самоскида, в цьому випадку намалюйте похилу лінію від шасі до верхнього краю кабіни, задня частина повинна бути вертикальною. Висота кузова становить приблизно половину кабіни, оскільки вона розташована над шасі, то її верхній край сягає середини вікна. Крім звичайного кузова можна намалювати бетономішалку, екскаватор-планувальник, цементовоз або пожежну машину.
6
Розфарбуйте малюнок. Для кузова і кабіни використовуйте яскраві кольори - помаранчевий, червоний або жовтий, інші деталі зробіть чорними.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NplBgFqd9gk
Корисна порада
Відвідайте офіційний сайт групи компаній «КАМАЗ», в розділі «Продукція» представлено схематичне наочне зображення всіх наявних моделей.