Як поміняти процесор комп'ютера. Як поміняти самому процесор.

Процесор комп'ютера - найголовніша деталь. Тому при його заміні необхідно дотримуватися обережності. Замінити процесор не складно, тому не потрібно боятися цього чи нести відразу до майстра, який візьме за цю процедуру чималу суму. Просунуті користувачі намагаються самі замінювати деталі свого комп'ютера, щоб знати його досконально. Перед заміною процесора не забудьте придбати новий.
Вам знадобиться
  • 1) Новий процесор
  • 2) Теплопровідна паста
  • 3) Викрутка хрестова
Інструкція
1
Перш за все, від'єднайте всі дроти від системного блоку. Покладіть його горизонтально і зніміть кришку з комп'ютера. Ви побачите під блоком живлення радіатор з кулером. Спочатку знімаємо його. Для цього від'єднайте фішку, за допомогою якої він чіпляється до материнської плати, для отримання харчування. Потім хрестової викруткою викрутити шурупи, якими кріплять кулер до радіатора, зніміть його.
2
Переходимо до зняття радіатора. Для цього потрібно буде від'єднати його від гнізда. Кріпиться він за допомогою спеціальних засувок. Від'єднавши спочатку нижню засувку, приступайте до верхньої. Деякі радіатори кріпляться до материнської плати за допомогою шурупів. Тоді просто викрутити їх. Будьте уважні, з іншого боку плати є спеціальний тримач, в який укручуються шурупи. Поставивши системний блок у вертикальне положення, ви можете збити його. Після того, як радіатор відкручені, знімаємо його.
3
Витягуємо старий процесор. Видаляємо теплопровідних пасту з радіатора. Тепер рівним тонким шаром змащуємо пастою радіатор і верхню частину процесора, яка стикується з поверхнею радіатора. Не треба багато пасти, інакше комп'ютер при включенні може мати збій при зверненню до процесора.
4
Ставимо новий процесор, а на нього ставимо радіатор. Защелкиваем радіатор або закручуємо його шурупами. Прикручуємо вентилятор і підключаємо харчування. Ставимо кришку системного блоку і приєднуємо дроти. Включаємо комп'ютер.
Зверніть увагу
Хай допоможе нам творці не доламати наш улюблений ноутбук остаточно! Вирішуємо проблему системи охолодження. Давайте розглянемо, як поміняти кулер на процесорі ноутбука самостійно. Якщо ми нічого не переплутали при збірці і не втратили при установці, то наш улюблений ноутбук оживе, і буде працювати. Як поміняти процесор в ноутбуці. У якому випадку потрібно міняти процесор
Корисна порада
Іноді трапляється так, що з'являється необхідність заміни процесора - це може бути його поломка або ж апгрейд (зміна деталей) комп'ютера. Багато з користувачів комп'ютера розмірковують над проблемою, як поміняти процесор ?. Можна віднести комп'ютер в сервісний центр, де без проблем його замінять, але при цьому Вам доведеться витратити не малі гроші. Тому ми спробуємо розповісти про те, як поміняти процесор на комп'ютері і ноутбуці.