Як намалювати зайця поетапно. Як поетапно намалювати зайченя.

Для того щоб намалювати зайця , можна використовувати техніку побудови тіла тварини за допомогою допоміжних геометричних фігур. Найчастіше для цього застосовуються овали.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних елементів. Розташуйте в центрі великий овал, він може бути злегка нахилений, збоку від нього прірісуйте маленький. Перший буде тілом, другий - головою. Майте на увазі, що у дорослої зайця голова в порівнянні з тілом зовсім невелика, тому перший овал повинен в 4-5 разів перевищувати другий.
2
Проведіть сполучні лінії між допоміжними фігурами. Оскільки заєць - істота полохлива, він часто втягує шию, відобразіть це в малюнку. Виділіть виступаючу вперед грудну клітку.
3
Прорисуйте морду зайця . Загострити допоміжний овал, виділіть плоский лоб, надбрівні дуги. Зверніть увагу, що очі зайця розташовані по обидва боки морди, а не посаджені прямо. Надайте очам форму витягнутих овалів із загостреним зовнішнім куточком. від надбрівних дуг проведіть лінії до кінчика носа зайця , він покритий м'якою шерсткою і не має шкірного покриву як, наприклад, у кішки. Намалюйте дві розбіжні лінії на місці ніздрів. Скруглите обриси морди у носа, під очима зобразите щоки. Окресліть невелику нижню щелепу, намалюйте вуса.
4
Не забудьте про вуха. Зверніть увагу, що їх розмір дуже великий, вони можуть бути на чверть довша морди, це одна з головних відмінностей зайця від кролика. Із зовнішнього боку вуха покриті більш жорстким хутром, всередині - пушком.
5
Окресліть на тулуб загривок і зону лопаток. Штрихами виділіть на животі більш м'яку і довгу шерсть.
6
Намалюйте лапи зайця . Передні кінцівки більш тонкі, їх плечова частина часто не проглядається за хутром. Будова задніх лап зайця чітко видно, вони потужні, міцні і досить довгі, що також відрізняє його від кролика. Прорисуйте зчленування, довгі пальці, вони повністю покриті шерстю.
7
Намалюйте невеликий пухнастий хвіст.
8
Зітріть допоміжні лінії.
9
Приступайте до розфарбовування. Пам'ятайте, що деякі (але не всі) зайці змінюють забарвлення з приходом холодів. Використовуйте сірий, коричневий і білий кольори для шерстки, для очей - коричневий або червоний, якщо заєць білого кольору.