Як мотивувати на навчання.

Без належної мотивації складно щодня і якісно виконувати будь-яку роботу, будь то домашні клопоти, навчання чи виконання професійних обов'язків. Школяреві ще складно бачити для себе необхідність навчання, тому завдання батьків - допомогти дитині в цьому.
Інструкція
1
Деяким мамам і татам пощастило. Їхні діти з дитинства вирішили, ким вони хочуть бути, і наполегливо йдуть до наміченої мети, з задоволенням вивчаючи необхідні предмети. Іншим же дітям необхідно пояснити цю закономірність: щоб отримати улюблену професію, необхідно здати в університеті іспит з кількох предметів. Разом зі школярем з'ясуйте, які дисципліни йому належить здавати. Можете дати дитині прорешать тести для вступників до ВНЗ, щоб школяр усвідомив, як багато йому ще належить вивчити.
2
Мотивація учнів багато в чому залежить від викладача. Якщо він користується заслуженим авторитетом, цікаво пояснює матеріал, вміє спілкуватися з дітьми, це відмінно стимулює школярів вивчати предмет. Їм хочеться, щоб улюблений учитель звернув на них увагу, оцінив їх знання та завзяття. Якщо у школяра не складаються стосунки з викладачем, варто задуматися про переведення в інший клас або школу.
3
Розповідайте про те, як хороше навчання або її відсутність вплинуло на ваше життя. Ви відвідували факультатив в університеті, тому змогли на роботі написати відмінний проект, а на отримані гроші купили машину. Або, навпаки, прогулювали заняття з англійської мови, а тепер не можете перейти на вищу посаду або їздити в закордонні відрядження. Такі факти змусять недбайливого учня замислитися про своє майбутнє.
4
Хороший ефект надає і мотивація матеріальними благами. Пообіцяйте дитині давати певну суму грошей за кожну відмінну оцінку, або після успішного закінчення навчального року купите йому те, про що він мріяв - новий комп'ютер, ролики, собаку. Усвідомлюючи, що результат буде досягнутий не через десять років, а незабаром, малюк з великим завзяттям сяде за навчання .
5
Завжди хваліть дитину, коли він домагається успіху: отримує відмінні оцінки, виграє конкурси. Влаштовуйте вдома невеликі сімейні торжества з тортом і чаюванням, радійте кожній перемозі дитини. Усвідомлення того, що його оцінять і похвалять, мотивує школярів домагатися подальших успіхів.