Як виїхати до Індії.

Щоб виїхати в Індію , можна придбати готовий тур у спеціалізованої організації або самостійно купити квитки на літак, забронювати готель і зібрати необхідні для отримання візи документи.
Інструкція
1
Придбайте квиток на літак в один з індійських міжнародних аеропортів.
2
Делі. Безпосадочні рейси до столиці Індії виконує авіакомпанія «Аерофлот». Перельоти з одного стикуванням пропонують авіакомпанії Turkish Airlines, Aerosvit Airlines, Emirates, Etihad Airways, Air Astana CJSC, Qatar Airways, Swiss Airlines, LuftHansa, Austrian Airlines, Air France, KLM, Brussels Airlines. Компанії представлені в порядку зростання вартості квитка. Безпосадочний рейс займе 6:00, рейс з одного стикуванням - від 10 годин.
3
Мумбаї. Безпосадочні регулярні рейси в найбільше місто Індії не виконуються. Дістатися туди з однією пересадкою можна рейсами Turkish Airlines, Etihad Airways, Emirates, Qatar Airways, Swiss Airlines, LuftHansa, Air France, KLM. Час такого перельоту становить від 10 годин.
4
Даболим. В цей аеропорт, розташований в курортному штаті Гоа, можна потрапити безпосадочним рейсом «Аерофлоту» і «Трансаеро». Перельоти з одного стикуванням здійснюють авіакомпанії Qatar Airways.
5
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт діє як мінімум ще 6 місяців з дня подачі в Консульство і що в ньому є 2 чисті сторінки. Зробіть копії сторінок з фотографією російського та закордонного паспортів, сторінки з пропискою.
6
Заповніть анкету англійською мовою, роздрукуйте у двох примірниках. Форма анкети доступна на офіційному сайті Посольства Індії.
7
Зробіть 2 кольорові фотографії розміром 3,5 на 4,5 см. Вимоги до зображення детально викладені на сайті Посольства Індії в розділі «Консульські послуги». Приклейте фотографії на анкети.
8
Оформіть документи на дитину. зробіть переклад свідоцтва про народження. Зніміть з оригіналу копію. Отримайте нотаріально завірена згода чоловіка на виїзд дитини за кордон, якщо той подорожує з одним із батьків.
9
Отримайте лист бронювання номера в готелі на весь період перебування в країні.
10
Прикладіть копії авіаквитків до пакету документів.
11
Відвідайте Консульський відділ Посольства Індії для подачі документів на отримання візи.
12
Приїжджайте в аеропорт до закінчення реєстрації на рейс.