Як намалювати олівцем Людини-Павука. намальований людина павук олівцем.

Основною особливістю, що відрізняє людини- Павука від інших супер-героїв і звичайних людей, є його яскравий костюм. Крім того, у малюнку необхідно відобразити характерні пози цього персонажа.
Інструкція
1
Почніть малюнок з зображення чоловічого тіла. Майте на увазі, що Людина-Павук приймає нехарактерні для звичайних людей пози. Він може, наприклад, сидіти навпочіпки, широко розвівши коліна і впираючись пальцями однієї руки в поверхню підлоги. Обов'язково прорисуйте те, як Людина-Павук складає пальці, коли випускає павутину. Він повертає руку внутрішньою стороною вгору, відводить великий палець убік, згинає середній і безіменний пальці. Дотримуйтесь пропорції тіла людини, але пам'ятайте, що Пітер Паркер не був особливо великим чоловіком, в процесі перебування в ролі людини- Павука він наростив м'язи.
2
Приступайте до промальовуванні костюма людини- Павука. Виділіть трапецевидну область від середини торса до пахв. Рукав необхідно розділити поздовжньої рисою кістки. Проведіть лінії посередині ікри. Область пахв, торсу і верхньої частини ніг буде пофарбована темно-синім, решта - червоним. Зверніть увагу, що тканина костюма повністю приховує руки і ноги персонажа, у людини- Павука немає взуття.
3
Виділіть область очей на масці. Прорізів на тканини не є, сірувата зона має обриси крил метелика. На переніссі лінії утворюють кут приблизно 60 градусів, верхній відрізок довший нижнього і злегка загинається всередину. З'єднує кінці променів скругленная лінія. Контури «очниць» виділіть жирним.
4
Зобразіть павутину на костюмі людини- Павука. Вона покриває тільки ті області, які згодом будуть пофарбовані в червоний колір. Починається малюнок на переніссі, з однієї точки виходять 8 променів. Далі павутина розходиться по всій поверхні увеличивающимися трапеціями і прямокутниками. На пальцях павутина виглядає як паралельні горизонтальні лінії.
5
Приступайте до фарбування малюнка. Для області очей використовуйте металевий сірий відтінок. Ту частину костюма, яка прикрашена павутиною, розфарбуйте червоний, решта темно-синім. Павутину зробіть трохи опуклою, змішайте чорний колір з сріблястим.