Як на ucoz поставити шапку. Як зробити шапку на Юкоз.

CMS Ucoz на даний момент є найбільш популярною системою управління сайтом серед веб-майстрів завдяки своїй функціональності і різноманітності наявних шаблонів. Однак у новачків в сайтобудівництва часто виникає бажання змінити стандартний дизайн, зокрема, відредагувати шапку , яка найбільш помітна для користувачів. Тому дуже важливо, щоб шапка сайту виглядала ефектно і оригінально.
Інструкція
1
Зайдіть в панель управління, використовуючи «адмін-бар». Якщо зображення прописані в CCS, виберіть «Дизайн» на верхній панелі, а потім «Управління дизайном CCS». Тоді в нижньому віконці з'явиться файл стилів. Знайдіть у ньому адресу шапки сайту, вона буде виглядати так: #header {background: url ('/ee.jpg"') no-repeat; height: 182px; ......}. Різні шаблони мають різний вигляд адреси шапки, тому подивіться, яке зображення, до чого буде ставитися.
2
Якщо зображення прописані в шаблоні HTML, виберіть у тій же верхній панелі вкладку «Дизайн», потім натисніть на опцію «Управління дизайном для шаблонів». Нижнє вікно запропонує вам варіанти - вибирайте «Верхня частина веб-сайту». Знайдіть рядок подібного виду: td height="193? width="698? ') left no-repeat; .........>. Визначте, яке саме зображення збираєтеся поміняти. Для цього перейдіть за адресою виду «адреса сайту/адресу зображення по шаблону», після чого відкриється та картинка, яка вам потрібна.
3
Тепер підготуйте нову шапку . Не забувайте, що в тому випадку, якщо вона буде мати інші розміри в порівнянні з вихідною, або ж вам необхідно визначити для неї інше місце розташування, потрібно поправити ці моменти в шаблоні або ж у файлі стилів CSS. Краще спочатку знати розміри свого зображення і зробити нову шапку за такими ж параметрами. У разі необхідності обріжте графічний файл на шматки. Збережіть нову шапку в кореневому каталозі за допомогою менеджера файлів.
4
Зберігаючи файл, називайте його таким ім'ям, яке буде містити тільки латинські літери. Також використовуйте цифри, проте ні в якому разі не використовуйте кирилицю. Це матиме негативні наслідки. Тепер поміняйте адресу зображення на новий, знову збережіть зміни і перевірте отриманий дизайн.