Як краще вибачитися. Як незвично Извени.

Якщо ви образили людину або різко висловилися по якомусь приводу, обов'язково варто принести вибачення. Їх потрібно почути несправедливо ображеним, та й вам стане набагато легше, коли ви скажете ці прості слова.
Інструкція
1
Поставте себе на місце людини, яку ви образили словом чи вчинком. Подумайте не про те, що ви хотіли б сказати або пояснити, а про те, чого чекає ця персона. Наприклад, якщо хтось випадково вас штовхнув, вам адже не обов'язково знати, чому це сталося, вам важливіше почути про те, що людина жалкує. Звичайно, якщо обставини складніше звичайного зіткнення на вулиці, необхідно розповісти, що вами рухало, але ви зможете зробити це після, коли принципову згоду пробачити вас буде отримано.
2
Виберіть милу листівку зі словами «Прости» або «I am sorry», напишіть в ній теплі слова. Такий варіант особливо підходить у випадку, якщо сварка відбулася між подругами або підлітками. Якщо ви не знаходите слів, просто намалюйте на картці сердечко і підпишіться. Після того як листівка буде отримана, ваші шанси почати конструктивний діалог зростуть.
3
Намагайтеся не використовувати пишномовні слова, якщо ви звертаєтеся до близької людини, набагато швидше буде почуто «Мені дуже шкода», «Прости мене, будь ласка». А ось в ділових відносинах, коли необхідно пояснити неприємний момент, можна вибрати «Приносимо свої вибачення», особливо доречно це в листуванні між організаціями.
4
Будьте щиро. Якщо ви не вважаєте себе винуватим, а просите пробачення лише тому, що так прийнято, ваші слова можуть здатися скривдженому людині фальшивими, і це лише погіршить ситуацію.
5
Намагайтеся не доторкатися до людини, поки по його реакції не можна з упевненістю сказати, що він готовий вас пробачити. Це може бути сприйнято, як бажання нав'язати мир або проникнення в особистий простір.
6
Пам'ятайте, що деякі люди дуже люблять ображатися і вважати, що до них несправедливо поставилися. Постарайтеся максимально щиросердно висловити свої вибачення і залиште людини на деякий час. Той факт, що ви попросили вибачення вже багато в чому пом'якшує вашу провину. Людина трохи охолоне, подумає і після зробить перший крок.
7
Навіть якщо ви отримали прощення, постарайтеся проаналізувати, що саме призвело до конфліктної ситуації і в майбутньому не повторювати ці помилки.
Після сварки зі своєю другою половинкою не завжди просто принести вибачення. Але можна зробити це оригінально - так, щоб відразу пробачили і не згадували про причини розмальовки.
Інструкція
1
Поговоріть з коханою людиною і визнайте свою неправоту. Скажіть, що не хотіли його образити і шкодуєте про сказане (зробленому). Не готуйте заздалегідь свою промову, в цій справі головне - бути щирим. Потрібні слова самі прийдуть в голову. Закріпіть своє каяття подарунком. Заздалегідь приготуйте те, що любить ваша половина. Пляшка вина, шоколад або що-небудь інше. Людина зрозуміє, що ви щиро бажаєте помиритися, і простить вас.
2
Для того що б загладити свою провину і налагодити стосунки з коханою людиною, запросіть його на романтичне побачення. Саме в тому місце, де ви раніше приємно проводили час і вам обом було добре. Це може бути кінотеатр, ваше улюблене кафе, боулінг та інші місця. Там, в комфортній для вас обох обстановці, вибачитеся і попросіть вибачення.
3
Як грайливого варіанта вибачення - влаштуйте удома стриптиз. Скажіть коханій людині, що готові виконати його будь-яке бажання. Від красивого еротичного танцю ваш чоловік (дружина) навряд чи відмовиться. Подальшим продовженням примирення повинна стати бурхлива романтична ніч.
4
Якщо ваша друга половинка любить солодке, замовте торт-вибачення. Нехай кондитер напише кремом фразу «Прости, люблю ..» або ще що-небудь, що на ваш розсуд змусить змінити коханої людини гнів на милість. Якщо торт - не саме улюблені ласощі, можна замовити велику піцу або суші додому.
5
Якщо ви образили дружину, купіть або замовте доставку шикарного букета її улюблених квітів. Доповніть його листівкою з вибаченнями або невеликий м'якою іграшкою. Втім, від такого знака уваги і чоловік не відмовиться. Якщо ви посварилися з чоловіком і вважаєте себе винуватою, подаруйте йому квіти. Чоловіки нечасто отримують такі знаки уваги, це може стати справжнім сюрпризом.
6
Як вибачення можна зробити своїй другій половині такий подарунок, який буде нагадувати про необхідність мирного співіснування вам обом. Наприклад, замовте настінні годинники з вашої сімейної фотографією. А до них прикріпіть жартівливу записку, що-небудь типу «Вже 30 хвилин як ми в сварці, це втрачений час можна відновити поцілунками». Будьте нестандартні, і ваша кохана людина забуде про сварку.