Як краще прокинутися вранці.

Те настрій, з яким ви прокинулися вранці , задає основу вашого настрою на весь день. Щоб перевірити це твердження, спробуйте зробити щоденне пробудження приємним. Що для цього потрібно?
Інструкція
1
Чи не стрибайте з-під ковдри по першому дзвінку будильника. Подаруйте собі хоча б ще 10 хв., Щоб трохи поніжитися в ліжку. Наприклад, якщо ви прокидаєтеся в 7:00, то поставте будильник на 6:50. А щоб у вас не з'явилося спокуси «полежати ще трошки», після першого дзвінка будильника заведіть його ще раз, але вже на 7:00 і відкладіть трохи далі відстані витягнутої руки. Тоді вам вже точно доведеться вставати - хоча б для його відключення.
2
Не купуйте будильники з різкими і неприємними дзвінками, інакше пробудження стане для вас справжніми тортурами. Найкраще ставте таймер на музичному програвачі або улюбленому каналі телебачення. Якщо вранці вас змушує прокинутися будильник мобільного телефону, подбайте про вибір звучить в ньому мелодії: звук повинен бути приємним і бажано наростаючим.
3
Зробіть міні-зарядку ще в ліжку. Спочатку гарненько і солодко потягніться, перекотіться з одного боку на інший, випряміть руки і ноги. Потім розітріть долоні один об одного до появи приємного тепла. Складіть їх човником і зімітуйте умивання, 2-3 рази «розгладьте» лоб, проведіть долонями по вилицях і скронь і струсіть з них невидимі залишки сну. Витягніть руки вгору і різко стискайте-розтискайте пальці в кулак, зробіть обертальні рухи кистями рук і ніг. Підтягніть зігнуті в колінах ноги до грудей і випрямити їх, опускаючи в початкове положення. Потім посміхніться новому дню і вирушайте вмиватися.
4
Попросіть коханої людини розбудити вас. Нехай він зателефонує вам, попросить відкрити очі і посміхнутися або розбудить ароматним запахом щойно приготованого сніданку, що доноситься з кухні. А, може бути, ласкаві руки зроблять вам легкий масаж? Варіантів романтичного початку дня існує маса: від поцілунків і ніжних дотиків до любовних записок, дбайливо залишених у будильника.