Як краще вивчати англійську.

Англійська мова є одним з найпоширеніших на планеті, тому його вивчення необхідне для повноцінного спілкування і взаємодії представників різних народів. Існує цілий ряд програм і методик по його швидкому освоєнню, які зажадають від людини тією чи іншою мірою завзяття та часу.
Вам знадобиться
  • - підручник з англійської мови;
  • - навчальні комп'ютерні програми;
  • - словник.
Інструкція
1
Успішність вивчення англійської мови в першу чергу залежить від ваших здібностей у цій області. Залежно від ступеня їх розвитку слід вибирати ту чи іншу форму навчання. Згадайте шкільні роки і свої позначки на уроках, наприклад, німецької або французької. Якщо ви були відмінником і при цьому не відчували серйозних труднощів в освоєнні іноземної мови, то, швидше за все, зможете самостійно освоїти англійську. В іншому випадку краще відразу ж звернутися до репетитора і осягати всі тонкощі іноземної мови під його чуйним керівництвом.
2
Почати вивчення мови найкраще з самих азів. Купуйте або візьміть в бібліотеці посібник з англійської для початківців. В принципі, підійде навіть звичайний шкільний підручник. Уникайте комп'ютерних програм, так як для швидкого освоєння мови необхідно практикуватися в запам'ятовуванні і вимові нових слів кожну вільну хвилину.
3
Поставте перед собою мету щодня заучувати не менше 20-30 нових слів. Для цього ви можете, як у школі, завести зошит. Розбийте сторінки на дві частини: зліва пишіть оригінал слова з його транскрипцією, справа - переклад. Але набагато більш ефективним способом запам'ятовування слів є їх записування на картки: спереду англійський варіант, ззаду - російська.
4
Крім того, бажано скачати в інтернеті аудіозаписи уроків англійської мови. Вони дозволять вам звикнути до іноземної мови і правильній вимові слів. Крім того, ви можете роздрукувати в оригіналі книги, наприклад, Агати Крісті. Читайте і переводите. Не соромтеся по кожному випадку заглянути в словник, навіть якщо загальний зміст фрази вам зрозумілий. Таке заняття дозволить не тільки добре запам'ятати велику кількість іноземних слів, а й вивчити граматику (не забудьте запастися відповідним довідником). Безумовно, на першому етапі вам буде дуже важко, і справа буде йти дуже повільно. Але тижнів через 1,5-2 подібної практики ви відчуєте позитивний результат.
5
Побільше спілкуйтеся з іноземцями, які розмовляють англійською. Так ви виробите правильну вимову слів, а також осягнете розмовну мову, яка може йти врозріз з правилами, написаними в підручниках.