Як вибрати майбутню професію.

Сучасний ринок праці активно розвивається, з'являються нові види робіт і вільні вакансії різного напряму. Після закінчення школи практично у кожного майбутнього студента виникає питання - як правильно вибрати майбутню професію і не помилитися?
Інструкція
1
Складіть повний список цікавлять спеціальностей. Спробуйте зрозуміти, які професії вам близькі. За роки навчання в школі стає зрозуміло, до якої категорії можна віднести учня. Наприклад, комусь легко даються точні науки, такі як алгебра, геометрія, фізика. Іншим до душі гуманітарні дисципліни - історія, література, іноземні мови і т.д. Зрозумівши, що вам ближче, ви можете суттєво звузити коло потенційних спеціалізацій.
2
Зверніться до сімейних традицій. У сучасному світі важливим чинником є орієнтація на сімейні традиції. Ваші родичі та близькі, які мають великий досвід роботи в різних сферах праці, зможуть чимало розповісти про особливості обраних ними професій. Крім того, якщо ви вирішите піти по їх стопах, близькі зможуть надати посильну допомогу в подальшому побудові успішної кар'єри.
3
Спробуйте ґрунтовно проаналізувати ситуацію на ринку праці. Як вже було сказано вище, ринок праці активно розвивається, з'являються нові види робіт і заробітку. Головне тут спробувати зрозуміти (або хоча б відчути), які спеціальності будуть затребувані через кілька років, коли ви завершите навчання. Якщо самостійні висновки зробити складно, можна звернутися за допомогою до фахівця. Правильний вибір є гарантом вашого успіху.
4
Сходіть на навчальні курси для ознайомлення з професією. Коли список вже знайшов більш точні обриси і складається з декількох спеціальностей, слід відвідати професійні навчальні курси (індивідуально по кожному напрямку). В програму будь-яких курсів входять теоретичні та практичні заняття. Вони дозволять наочно оцінити всі достоїнства і недоліки досліджуваних спеціалізацій, а також зрозуміти, наскільки близько вам даний напрямок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GISciUGu3b8