Як знайти в документі слово. Як знайти текстовий документ.

Пошукові механізми передбачені в більшості програм, що працюють з текстами. Навіть браузер, в якому ви читаєте цю статтю, дозволяє здійснювати пошук слова на відкритій сторінці, а вже в додатках Word і Excel, з офісного пакету Microsoft Office, функції пошуку доведені майже до досконалості. Так як документ Excel завжди являє собою таблицю, а документи Word зазвичай мають текстовий формат, пошукові механізми цих програм мають відмінності.
Інструкція
1
Щоб знайти слово в документі, завантаженому в текстовий процесор Microsoft Office Word, скористайтеся діалогом, який можна викликати поєднанням клавіш Ctrl + H. Трохи модифікований варіант цього діалогу викликає і вибір пункту «Розширений пошук» в випадаючому списку з написом «Знайти» в групі команд «Редагування» на вкладці «Головна». Потрібне слово введіть у поле «Знайти», а якщо є бажання задати додаткові умови пошуку, натисніть на кнопку «Більше». У відкривається цією кнопкою додаткової панелі, можна задати напрямок пошуку, облік регістра, пошук похідних слово форм і т.д. Для початку пошуку натисніть кнопку «Знайти далі».
2
Інший спосіб пошуку дозволяє підсвічуванням фону виділити потрібне слово у всьому документі. Для активації цього пошукового механізму використовуйте клавіші Ctrl + F або клацання по вказаній в попередньому кроці кнопці «Знайти» в групі команд «Редагування». Шукане слово введіть в єдине поле додаткової панелі «Навігація», яку Word додає зліва від сторінки з текстом.
3
В документі табличного редактора Microsoft Office Excel пошуковий діалог теж викликається поєднанням клавіш Ctrl + F або вибором пункту «Знайти» в випадаючому списку, прив'язаному до крайньої праворуч кнопці на вкладці «Головна». Слово для пошуку наберіть в полі «Знайти» з'явилася форми. Клацання по кнопці «Параметри» відкриває додаткові налаштування, де можна вказати порядок перегляду (по рядках або по колонках), область пошуку (у поточному аркуші або в усьому документі), Популярні дані (формули або значення) і ін. Для пошуку найближчого до виділеної в даний момент комірці значення натисніть кнопку «Знайти далі», а для отримання повного списку адрес клітин з потрібним слово м клікніть «Знайти усі».
4
Як і Word, Excel дозволяє підсвітити осередки з потрібним слово м. Для цього використовуйте опцію умовного форматування - випадає список з такою назвою поміщений в групу команд «Стилі» на вкладці «Головна». Виділіть область пошуку, розкрийте цей список і в розділі «Правила виділення осередків» виберіть рядок «Текст містить». У ліве поле відкрилася форми введіть шукане слово , а в правому виберіть варіант оформлення знайдених осередків. Для початку пошуку натисніть кнопку OK.