Як краще водити машину.

Відмінне управління автомобілем і впевненість за кермом приходять з роками постійної їзди. Але навіть великий досвід водіння і хороша реакція не зможуть допомогти, якщо не дотримуватися елементарних правил і безпеку на дорозі.
Інструкція
1
Вивчіть і дотримуйтесь правил дорожнього руху. Навіть якщо ви вже досить давно керуєте автомобілем, переглядайте час від часу правила. Деякі з часом забуваються. До того ж їх періодично доповнюють і трохи міняють.
2
Будьте гранично сконцентровані й уважні на дорозі. Не розмовляйте за кермом по мобільному телефону, не їжте і не крутіться. Намагайтеся також заздалегідь вибрати і поставити улюблений диск, щоб не відволікатися на це в дорозі. Пам'ятайте, що ситуація на дорозі може помінятися в будь-яку секунду, і щоб уберегти себе, вам потрібно буде швидко зреагувати.
3
Включайте музику не дуже голосно. Так ви зможете почути шум в машині, що попереджає про наявність неполадок в її роботі. Також вам можуть сигналити інші водії, і не тільки за тим, щоб показати своє ставлення до вашої їзді, але і попереджаючи вас про зовнішні ознаки порушення роботи автомобіля.
4
Дивіться не тільки вперед, але і в заднє, і бічні дзеркала. Це допоможе краще контролювати ситуацію під час пересування.
5
Слідкуйте за швидкістю. Порушення швидкісного режиму може не тільки спричинити серйозний штраф, але і в деяких випадках виявитися фатальним. Навіть на швидкості 80 кілометрів на годину важко дуже швидко і правильно зреагувати, а вже починаючи від 100 - це практично неможливо. Звичайно, уберегтися від усього в дорозі просто нереально, але звести ризик до мінімуму цілком можливо.
6
Дотримуйтесь дистанцію. Правильно визначити щодо безпечну відстань до їде попереду автомобіля можна тільки з досвідом. Чим менше досвіду, тим більше повинна бути дистанція. Але і тут потрібно знати міру, інакше вас будуть намагатися обігнати всі кому не лінь, що теж небезпечно. Досить велика відстань має бути і в погану погоду, наприклад, коли йде сильний дощ, сніг або при ожеледі.
7
Якщо ви відчуваєте себе нездоровим, відмовтеся від їзди за кермом. Краще один день пережити без улюбленого автомобіля, ніж потім ремонтувати його або опинитися в лікарні.
8
Перед їздою на далекі відстані добре виспіться. Якщо в дорозі вас раптово почало сильно хилити до сну, зійдіть з дороги і закрийте очі на 15-20 хвилин. Навіть завдяки такому короткому відпочинку ви зможете підбадьоритися.