Як навчитися швидко друкувати.

При постійній роботі з персональним комп'ютером важливо вміти швидко друкувати на клавіатурі. Освоєння цієї навички дозволяє істотно скоротити час, що витрачається на заповнення різних документів і банальне спілкування в мережі.
Вам знадобиться
  • Програма Stamina, Time Speed або «Solo на клавіатурі».
Інструкція
1
Почніть з вибору зручного пристрої введення символів - клавіатури. Переконайтеся в тому, що зможете легко натискати клавіші Shift і Ctrl. Основний параметр при виборі клавіатури - відстань між клавішами і їх тип.
2
Встановіть програму, створену для тренування «сліпого» методу друку. Найбільш популярні з них: Stamina, Time Speed і Solo. Для початку спробуйте навчитися швидко друкувати за допомогою безкоштовних програм.
3
Для освоєння десятипальцевого методу друку необхідно постійно тренуватися. Більшість спеціальних програм містять вбудовані таймери, що дозволяють відводити на заняття потрібну кількість часу. Дана технологія запобігає виникненню втоми і систематизує процес навчання.
4
Не намагайтеся швидко друкувати на перших етапах занять. Важливіше уникати помилок. Врахуйте, що на виправлення помилки в тексті йде більше часу, ніж на підбір потрібної клавіші.
5
При роботі з вказаними програмами важливо чітко дотримуватися інструкції. Намагайтеся якісно виконувати кожну вправу. Якщо програма не видала максимальний бал, повторіть останній урок.
6
Закріплюйте вправи набором простих текстів. Використовуйте в якості вихідного матеріалу книгу або журнал. На початкових етапах тренувань пропускайте всі розділові знаки, крім точок. Обладнайте робочий стіл таким чином, щоб спокійно друкувати, не відволікаючись на різні подразники.
7
Ні в якому разі не дивіться на клавіатуру під час друку. Важливо, щоб пальці звикли кликати по потрібних клавішах з достатньою точністю. Не міняйте клавіатуру під час тренувань десятипальцевого методу. Це може призвести до того, що доведеться повторювати заново вже пройдені вправи.
Корисна порада
Виберіть клавіатуру, яку легко можна буде замінити аналогічною моделлю в разі поломки.