Як намалювати їжу.

Страви з різноманітними наїдками краще зображати фарбами, адже колір поряд з запахом грає важливу роль в появі у вас апетиту. Малюнок накритого столу може вам знадобитися при ілюструванні казок, при оформленні блокнота з рецептами або на заняттях з дітьми.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - фарби.
Інструкція
1
Їду можна малювати по пам'яті, а можна використовувати барвисті фотографії в якості зразка. Якщо блюдо стоятиме на столі, накидайте обриси цього предмету меблів і скатертина. Не забувайте про правильну сервіровці, підберіть для зображення посуд, відповідну даному страви.
2
Намалюйте форму тарілки. Їду зображайте, використовуючи найхарактерніші риси. Якщо це перше блюдо або салат, виділіть шматочки і скибочки всіх інгредієнтів. Розфарбуйте їх у відповідні кольори.
3
На шматку м'яса виділіть волокна, поруч намалюйте гарнір, зобразите соус або підливу і гілочки зелені, що прикрашають блюдо. Яєчню малюйте на кольоровий тарілці, щоб показати ніжність білка і кружечки розталого масла. Жовток зробіть золотистим і рельєфних за допомогою поєднання різних відтінків одного кольору.
4
Десерти помістіть в витончені креманки і порцелянові тарілки. Красиво виглядають різнокольорові кульки морозива, посипані шоколадною стружкою. Тістечка і шматочки торта з збитими вершками прикрашайте ягодами і шматочками яскравих фруктів, щоб малюнок не виглядав пусто через велику кількість білого кольору.
5
Якщо ж вам потрібно намалювати фрукти і овочі, з них можна зробити мальовничий натюрморт, включивши в його композицію та інші предмети. Спробуйте зобразити момент, коли ви тільки виклали куплені продукти на стіл і ще не встигли визначити їх в холодильник. Накидайте схематично обриси предметів: кулі апельсинів, гроно бананів, кисть винограду, трикутник сиру, пір'я лука, апетитний зріз шинки.
6
Початковий олівцем ескіз з чіткими контурами можна відразу ж розфарбовувати. Працювати можна аквареллю, гуашшю, художнім акрилом або маслом. Підбирайте соковиті апетитні відтінки. Щоб малюнок вийшов в стилі плакатів, обведіть контури тонкої пензлем з чорною фарбою.