Як нафарбувати очі тушшю.

Деяких жінок зовсім не радує стан власних вій. Щоб очі виглядали красивими, а вії пухнастими і довгими, необхідно не тільки вибрати якісну туш, але і правильно нанести її.
Інструкція
1
Існує кілька абсолютно різних методів нанесення туші, кожен з яких має свої переваги.
2
Спосіб моргання на пензлик. При фарбуванні вій даним методом вії виходять більш пухнастими. В даному випадку величезну роль грає швидкість: тримайте пензлик з тушшю перед очі ми та моргайте. Чим швидше ви будете моргати, тим тонше вийде шар туші, що дозволить отримати більш натуральні і максимально природні вії. Цей спосіб підійде вам, якщо у вас красиві природні вії, а також якщо ви любите природний макіяж.
3
Красьте вії, тримаючи пензлик в горизонтальному положенні і торкаючись волосків тільки кінчиками щіточки. Мінус даного способу в тому, що нафарбовані таким чином вії часто виглядають ненатурально.
4
Метод зигзагами підійде вам, якщо у вас коротке, але не дуже рідкісні вії. Даним способом ви досягнете потрібного обсягу, завдяки осіданню на віях більшої кількості туші.
5
Існують універсальні правила нанесення туші, які допомагають зробити вії красивими. Щоб повністю пофарбувати кожен куточок очей, розкрийте широко очі . Починайте фарбування з нижніх вій, потім поступово переходите до верхніх. Після цього проведіть між ними куточком щіточки.
6
Чи не фарбуйте вії великою кількістю туші. Після нанесення першого шару, почекайте, поки він висохне. Якщо ви користуєтеся швидковисихаючої тушшю, наносите її в один шар, інакше вона осиплеться.
7
Після фарбування розчешіть вії спеціальною щіточкою. Ви ідеально їх розділіть, додасте пухнастості і видаліть зайві грудочки.
8
Крім того, щоб красиво нафарбувати очі , необхідно правильно підібрати туш залежно від типу вій. Якщо у вас м'які вії або рідкісні, віддайте перевагу густий туші. Якщо жорсткі - рідкої із пластиковою щіточкою. Якщо ж ви є володаркою довгих вій, ні в якому разі не користуйтеся подовжуючої тушшю, вона буде виглядати недбало. Якщо ви страждаєте підвищеною жирністю століття, краще не застосовуйте водостійку туш, а використовуйте саму звичайну, водорастворимую туш.