Як зробити номер icq.

ICQ - поширена програма для спілкування. Вона дозволяє знайти своїх старих і нових друзів, висилати їм вітальні листівки, грати, відправляти безкоштовні SMS на номера деяких операторів, вставляти своє фото і міняти стиль оформлення в програмі.
Інструкція
1
Увійдіть на офіційний сайт ICQ. На головній сторінці вгорі праворуч є в меню вкладка «Реєстрація ICQ». Натисніть на цю вкладку. Перед вами з'явиться анкета. Заповніть всі її поля: «Ім'я», «Прізвище», «Адреса електронної пошти», «Пароль з його підтвердженням», «Дата народження» і «Пол».
2
Введіть показання символи на картинці в рядок «Захист від роботів». Якщо їх не дуже добре видно, то поновіть зображення, натиснувши на 2 стрілочки поряд, щоб з'явилися інші символи. Натисніть внизу на кнопку «Реєстрація».
3
Завершіть процес реєстрації. Для цього увійдіть на свою адресу електронної пошти, яку ви вказали в анкеті. Клацніть на відправлену вам в листі посилання. Увійдіть в програму ICQ, якщо вона встановлена у вас на комп'ютері. Достатньо лише клікнути напис «Запустити ICQ», що знаходиться на сторінці, на яку ви пройшли по посиланню.
4
Скачайте нову версію ICQ, якщо у вас її немає на комп'ютері. Натисніть на вкладку «Скачати зараз» на тій же сторінці. Далі знову клацніть мишкою по напису «Скачати». Збережіть програму і встановіть на свій комп'ютер.
5
Зайдіть в програму ICQ, встановлену на комп'ютері. Введіть адресу електронної пошти та пароль, які ви написали в анкеті при реєстрації. Тепер в меню, яке розташоване вгорі вікна програми, знайдіть вкладку «Профиль». Там ви побачите інформацію про себе, в тому числі свій номер ICQ, який ви можете вводити як логін і передавати своїм друзям для їх додавання в ваш список контактів.
6
Цю програму можна зберегти і на телефон. В меню встановленої на комп'ютері ICQ клікніть на рядок «Скачати ICQ для телефону» або внизу вікна на іконку «мобільний телефон». Введіть в поле свій номер телефону, на який прийде безкоштовне SMS з посиланням. Перейдіть по посиланню і встановіть програму на телефон, дотримуючись інструкції. Для входу в неї наберіть номер ICQ і пароль.