Як відновити вагу.

Ваш вагу може змінитися у бік збільшення, наприклад, внаслідок вагітності та пологів, а також прийому лікарських препаратів. Трапляється, що маса тіла і зменшується через перенесених важких захворювань. Будь-яке відхилення від норми є для вас сигналом того, що в організмі не все гаразд, тому не залишайте цей момент без уваги.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся з фахівцем. Зміна вагу а без об'єктивної причини може бути симптомом захворювання, яке обов'язково потрібно виявити якомога раніше і почати лікування. Якщо ж ви знаєте, чому вагу відхилився від норми, починайте відновлювати нормальне функціонування організму.
2
Дотримуйтеся правильного харчування. Якщо ваш вагу вище, ніж потрібно, не варто сідати на сувору дієту, щоб швидше скинути зайве. Це нерозумно. Так ви тільки організуєте своєму тілу стрес, причому абсолютно даремний, тому що як тільки ваша дієта закінчиться, жири знову почнуть накопичуватися, вже з подвоєною силою. Важливий момент в харчуванні - регулярність. Не робіть великих перерв між прийомами їжі. Їжте кожні три-чотири години. Ваш раціон повинен складаються в основному з овочів і фруктів. Але при цьому не забувайте про вуглеводи - крупи, зварені на воді. Також вам необхідні білки, тому вживайте нежирне м'ясо. Готуйте їжу так, щоб кількість шкідливих речовин було мінімальним. Намагайтеся не смажити її, а готувати в пароварці або запікати у власному соку. Остерігайтеся соусів, газованих напоїв і алкоголю.
3
Займайтеся фізичними навантаженнями. Вони теж повинні бути регулярними. Оптимальний графік для початківець - через день. Перерва між тренуваннями потрібен для того, щоб ваші м'язи могли відновитися. Надалі, якщо у вас буде бажання, ви можете займатися щодня. Вибирайте той вид навантаження, який вам ближче, наприклад, біг, йога, аеробіка або заняття в тренажерному залі. Щоб ви не зволіли, за вами повинен наглядати інструктор. Якщо ви займаєтеся вечорами або вдень, робіть хоча б невелику зарядку і розтяжку вранці. Це потрібно робити щодня. У першій половині дня дуже важливо запустити обмін речовин в організмі.
4
Намагайтеся вагу ти активний спосіб життя. Будуйте плани на вихідні та відпустку таким чином, щоб забезпечити роботу свого тіла. У повсякденному житті носите вільний одяг. Вона не сковує рухів, і ви будете більш енергійні. Налаштуйте себе на позитив. Пам'ятайте, що ви не в тюрмі. Якщо захочете з'їсти шоколадну цукерки, зробіть це, але не кожен день, а раз на два тижні. Зміцнюйте своє рішення переглядом мотивуючий роликів і читанням літератури про здоровий спосіб життя. Врахуйте, що краще рухатися до мети поступово, з користю для здоров'я, а не ривками.