Як оновити ПЗ телефону Nokia.

Багато помилок у роботі мобільних телефонів можуть бути виправлені шляхом оновлення прошивки. Даний процес має назву «прошивка» і повинен виконуватися з дотриманням всіх важливих нюансів.
Вам знадобиться
  • JAF 1.9.
Інструкція
1
Почніть з вибору підходящої прошивки. Краще виконувати завантаження цих файлів з офіційного сайту розробників мобільного телефону . Крім того, існує можливість знайти перевірену прошивку на популярних форумах, присвячених пристроям фірми Nokia.
2
Встановіть драйвери, необхідні для підключення телефону до комп'ютера. У даному випадку мова йде про файли, що забезпечують синхронізацію з ПК з вимкненим апаратом.
3
Підготуйте мобільний телефон і необхідні комплектуючі. Зарядіть акумулятор пристрою. Обов'язково вийміть SIM-карту. Це убезпечить вас від збою, викликаного SMS-повідомленням або дзвінком.
4
Скачайте та встановіть програму JAF. Використовуйте версію 1.95 або більш нову. Запустіть вказаний додаток і відкрийте вкладку BB5. Підключіть включений мобільний телефон до USB-порту комп'ютера.
5
Активуйте пункти Factory Set і Normal Mode, поставивши напроти них галочки. Натисніть кнопку INF. Переконайтеся в тому, що телефон визначився програмою. Уточніть поточну версію прошивки. Вона не повинна бути вищою за ту, яку ви збираєтеся встановити.
6
Вкажіть каталог, в якому розташовані нові файли прошивки. Виберіть тип прошивки. Натисніть кнопку Flash. Кілька разів підтвердіть запуск процесу оновлення програмного забезпечення, натиснувши кнопки «Так».
7
Зачекайте, поки завершиться процес прошивки. Під час цього мобільний пристрій може кілька разів перезавантажитися в автоматичному режимі. Через деякий час з'явиться повідомлення про те, що процедура зміни прошивки успішно завершена.
8
Вимкніть мобільний телефон від комп'ютера. Вийміть USB-кабель і перезавантажте пристрій. Налаштуйте параметри роботи телефону . Пам'ятайте про те, що в процесі зміни прошивки пам'ять пристрою буде повністю очищена.