Як фарбувати маленькі очі. Як фарбувати очі якщо вони маленькі.

За допомогою сучасного макіяжу будь очі можна зробити красивими і виразними, навіть якщо вони не дуже великі. Все, що вам для цього знадобиться, це хороша косметика, наявність бажання і правильно обрана техніка макіяжу.
Вам знадобиться
  • - Тіні з легким перламутром (світлі і більш темного відтінку)
  • - Білі тіні
  • - Світлий олівець
  • - Туш
  • - підкручувати щипчики
Інструкція
1
Якщо у вас маленькі очі , в першу чергу забудьте про темні тінях. Вони гарні тільки для великих і виразних очей. А невеликі очі темні тіні тільки візуально зменшать. Тому вам, приміром, зовсім не підійде макіяж в стилі smoky eyes.
2
Найкраще робити макіяж для маленьких очей за допомогою світлих перламутрових тіней. При цьому вибирайте тіні з мінімальним вмістом блиску. Легкий перламутр візуально збільшить очі , а ось сильний блиск призведе до зворотного ефекту. Наносити світлі перламутрові тіні потрібно на верхню рухому повіку.
3
Внутрішній куточок очі і зону під бровою підкресліть білими тінями. Потім візьміть більш темний відтінок тіней і нанесіть його по зовнішньому контуру верхньої повіки. Добре розтушуйте тіні у напрямку до зовнішнього краю.
4
Щоб позначити контур невеликих очей, можна використовувати підводку. Але товста чорна підводка для маленьких очей недопустима. Вона їх просто «втопить». Якщо вам неодмінно хочеться користуватися чорною підводкою, робіть максимально тонку лінію і не виводьте її за зовнішній край століття. Але замість чорного олівця краще фарбувати очі білим або тілесним олівцем.
5
Якщо вас в першу чергу бентежить не величиною очей, а їх кругла форма, техніка макіяжу маленьких очей повинна трохи відрізнятися. В даному випадку зробіть тонку підводку коричневого або темно-сірого кольору. Починайте вести олівцеву лінію якомога ближче до коріння вій, поступово піднімаючи її від контуру вій вгору у напрямку до зовнішнього краю століття. Трохи виведіть лінію за зовнішній куточок століття. Така підводка допоможе додати невеликим круглим очі м мигдалевидну форму.
6
Не наносіть на вії багато туші, особливо об'ємною. Густа туш візуально візьме маленькі очі в «рамку», і вони будуть виглядати ще менше. Перед нанесенням туші обов'язково підкрутіть вії щипчиками. Це «відчинить» погляд. Також варто трохи підфарбувати нижні вії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-kqDpzPOlbc
Корисна порада
Якщо у вас маленькі очі, можна зробити акцент на ідеальній формі брів.