Як оновити прошивку телевізора Samsung. оновлення прошивки телевізорів samsung.

В сучасні телевізори вбудовують досить складні мікропрограми. Вони необхідні для правильно роботи пристрою і відображення візуального меню. Для виправлення деяких помилок рекомендують оновлювати програмне забезпечення телевізора.
Вам знадобиться
  • - USB-накопичувач;
  • - файл-прошивка.
Інструкція
1
Відвідайте сайт виробника вашого телевізора. Відкрийте розділ «Завантаження» і виберіть потрібний пункт в графі «Категорія». Тепер вкажіть тип використовуваного телевізора. Варто відзначити, що пристрої зі звичайним РК-дисплеєм і LED-панелями відносяться до різних типів.
2
Оберіть точну модель телевізора, який ви використовуєте. Натисніть кнопку «Завантаження та документація» і дочекайтеся створення списку доступних файлів.
3
Перейдіть в підменю «Прошивка» і скачайте останню версію програмного забезпечення Вашого телевізора. Після завантаження файлів підготуйте USB-накопичувач. Краще використовувати звичайну флешку, а не зовнішній жорсткий диск. Це полегшить процес сканування пристрою.
4
Відформатуйте флешку, використовуючи файлову систему FAT32. Деякі моделі телевізорів підтримують роботу і з NTFS, але краще не ризикувати. Запустіть завантажений файл, що представляє собою саморозпаковується. Вкажіть каталог, куди будуть витягнуті файли.
5
Тепер скопіюйте розпаковані папки та файли в кореневій каталог USB-накопичувача. Виконайте безпечне вилучення флешки. Увімкніть телевізор і підключіть накопичувач до вільного USB-порту. Вимкніть всі зовнішні пристрої, включаючи антени кабель і конектори HDMI.
6
Якщо телевізор автоматично визначить наявність вбудованого на флешці, з'явиться відповідне вікно. Просто натисніть кнопку «Так».
7
Якщо цього не сталося, скористайтеся пультом управління для відкриття меню «Оновлення програм». Вкажіть номер порту, до якого підключена флешка і дочекайтеся завершення сканування накопичувача. Підтвердіть запуск процесу оновлення прошивки.
8
Після завершення всіх необхідних процедур телевізор може автоматично вимкнутися. Знову включите пристрій, перевірте його працездатність і витягніть флешку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=klRjfhhbd74