Як не заразити дитину.

Якщо ви раптом застудилися, а у вас в квартирі знаходиться маленька дитина, вам необхідно зробити все можливе, щоб уберегти його від захворювання. Існують деякі правила, дотримуючись яких ви значно зменшите вірогідність того, що ваш малюк підхопить інфекцію.
Інструкція
1
Якщо можливості ізолювати дитини до повного вашого одужання, немає, то обов'язково вдягайте маску при контакті з малюком.
2
Чи не кладіть дитини спати з собою. Краще, якщо він буде спати в іншій кімнаті або, в крайньому випадку, в своєму ліжечку.
3
Обов'язково стерилізуйте посуд, з якої дитина їсть і п'є, особливо в перші 3 місяці життя. Ні в якому разі не наливайте рідину в пляшечку зі своєї чашки.
4
Як можна чаші (незгірш 2-х разів на день) провітрюйте приміщення, в якому знаходиться малюк. Тривалість кожного провітрювання повинна бути не менше 10 хвилин.
5
У тій кімнаті, де постійно перебуває дитина, 2 рази на день проводите вологе прибирання.
6
В кімнаті, в якій постійно перебуває дитина, поставте блюдце з невеликою кількістю дрібно порізаного часнику та цибулі. Входять до їх складу фітонциди здатні вбивати збудників інфекції.
7
Якщо у дитини з'явився нежить, закапайте йому в кожну ніздрю по 1 краплі грудного молока - воно є не тільки універсальним живленням, але і ліками, особливо в перші місяці життя малюка. Якщо дитина перебуває на штучному вигодовуванні, закапайте інший засіб. Для цього зверніться за консультацією до педіатра.
8
Порадьтеся з дитячим лікарем з приводу препаратів, які призначені для профілактики простудних захворювань і давайте їх дитині і іншим членам родини до повного свого одужання.
9
Підтримуйте певну температуру повітря в кімнаті дитини . Вона повинна бути 18-20 градусів. Пам'ятайте, що перегрів для малюка, так само небажаний, як і переохолодження. Крім того, проводите гартують процедури з дитиною.
10
В період масових простуд забудьте про гостей. Самі не ходите нікуди і до себе не запрошуйте. Родичі та друзі вас обов'язково зрозуміють і не стануть ображатися.