Як не дратуватися на дітей.

Діти - істоти галасливі. Вони задають сотні запитань, кричать, плачуть, бігають по квартирі і не слухаються дорослих. Як би ви не любили свою дитину, складно завжди залишатися спокійним і байдужим по відношенню до дитячих примх.
Інструкція
1
Найчастіше батьківський гнів може бути викликаний не вчинком малюка, а проблемами на роботі, сваркою з партнером, тиснявою в громадському транспорті. Але накричати на начальника, грюкнути дверима перед чоловіком або нахамити у відповідь випадковому попутнику вважається непристойним, тому роздратування накопичується цілий день, не знаходячи в собі виходу. Зате, коли вдома дитина випадково змахує з полиці флакон улюблених парфумів, воно вихлюпується на нього. Єдиний вихід - намагатися вирішувати проблеми своєчасно з безпосередніми учасниками конфлікту.
2
Привчіть дитину шанобливо ставитися до вашому відпочинку. «Не приставай зараз до тата, він читає газету». «Не шуми, мама дуже втомилася і хоче відпочити». Ви отримаєте дорогоцінні години, під час яких зумієте відновити свою душевну рівновагу.
3
Найчастіше роздратування родительки викликано комплексом «ідеальної мами». Адже діти гіпотетичної ідеальної мами завжди рум'яні, задоволені й усміхнені. Ваш малюк плаче, і ви починаєте злитися на нього, бо його крик означає, що ви не ідеальні? Подумайте про те, що навряд чи знайдеться хоч одна мати, чия дитина ніколи не плакав, не відмовлявся їсти кашу і не розкидав речі.
4
Злість на малюка може з'явитися і в тому випадку, якщо він не виправдовує ваших очікувань. Ви мріяли про тихе дитину, захоплюється читанням, а у вас росте галасливий шибеник? Дозвольте йому бути самим собою і поважайте його як особистість, тоді зникне і роздратування його вчинками.
5
Примхи, протести і непослух - ознаки вікової кризи. Пам'ятайте, що цей період пройде, і не забувайте нагадувати маляті, що ви все одно його любите.
6
Якщо ви все ж розлютилися, не соромтеся попросити у дитини пробачення. Коли він зрозуміє, що ви готові визнати свою провину в разі, якщо були неправі, він стане довіряти вам ще більше.