Як потрібно вигулювати собак.

вигулювання собаки - святий обов'язок її господаря. Щоденні прогулянки забезпечують тварині необхідні для нього фізичні навантаження, надають можливість задовольнити свої потреби, дозволяють контактувати з іншими собаками. Вигулювати собаку потрібно правильно.
Вам знадобиться
  • - нашийник, повідець, намордник;
  • - пляшка з водою;
  • - взуття для собак.
Інструкція
1
Поцікавтеся у знайомих собаківників, чи є поблизу від вашого будинку спеціально обладнана для вигулу собак майданчик. Якщо виявити вам її не вдалося, пошукайте якийсь пустир, ну або щось подібне далеко від громадських місць.
2
Якщо ви хочете, щоб ваш вихованець з радістю бігав і грався на свіжому повітрі, а не ліниво плентався за вами, виходьте на прогулянку з ним не раніше ніж через дві години після годування.
3
Виводите собаку з дому на короткому повідку і в наморднику. Дотримуйтеся цього правила і при переході через дорогу, а також під час знаходження в громадських місцях і місцях скупчення людей. Переконайтеся в тому, що обрана вами довжина повідка дозволяє контролювати дії вашого вихованця.
4
Не забудьте взяти з собою совок і пакет на той випадок, якщо ваш вихованець справить нужду, чи не дотерпить до спеціально відведеного для цього місця. Дотримуйтесь чистоти і на майданчику.
5
Під час прогулянки на спеціальному майданчику не обмежуйте руху собаки . Адже для того щоб тварина була здоровою, їй необхідно давати відповідну для його віку та стану фізичне навантаження. Будьте готові до того, що вам також доведеться трохи потренуватися.
6
Майте на увазі, що під час прогулянки, набігавшись і награвшись, собака напевно захоче пити. Захопіть з собою пляшку з водою, якщо не хочете, щоб ваш вихованець тамував свою спрагу в брудних калюжах.
7
Під час прогулянки не підходьте до агресивно налаштованим собакам занадто близько. Це дозволить уникнути конфліктів і сутичок вашого вихованця з іншими.
8
Перед тривалою прогулянкою обов'язково дізнайтеся прогноз погоди на день. Подорож на пристойну відстань під час літньої спеки може бути дуже виснажливим для вихованця.
9
Захистити лапи собаки від замерзання та травмування в холодну пору року ви можете за допомогою спеціальної собачої взуття. Краще віддати перевагу міцним надійним чохлам, а не легким черевичкам химерної форми.